Dětenice - Hotel Rustikal

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Český Ráj
Název ubytování Dětenice - Hotel Rustikal
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 650 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Tipy na výlet: Resort Dětenice (Středověká krčma, Dětenické peklo, Zámek Dětenice, Dětenický pivovar, rytířské turnaje, Středověký program), zámek Staré Hrady, zámek v Domousnicích, zámek v Rožďalovicích, Český ráj (Prachovské skály, Hruboskalsko, Trosky, Sobotecko, Mnichovohradišťsko, Mladoboleslavsko).

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

polopenze (snídaně – bufet, večeře – á la carte).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní formou bufetu.Balíček 2Cena balíčku Venkovský balíček (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování se snídaní, večeři à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 250 Kč/os.), vstup na večerní program do Středověké krčmy, na pokoji lahev vína (0,75 l). Nástup možný Ne - ČtBalíček 3Cena balíčku Sedlácký balíček (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300 Kč/os.) a 1x večeři à la carte v Šenku U Dvou Čarodějnic (v hodnotě 200 Kč/os.), na pokoji lahev vína (0,75 l), vstup na večerní program do Středověké krčmy, prohlídku barokního zámku, prohlídku pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva.Balíček 4Cena balíčku Rytířský balíček (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování se snídaní, večeři à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300 Kč/os.), na pokoji lahev vína (0,75 l), vstup na večerní program do Středověké krčmy, prohlídku barokního zámku, prohlídku pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace – pizzerie, konferenční služby, venkovní posezení, pro děti - postýlka a atrakce, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ2 až 4lůžkové pokoje, 2lůžkový apartmán (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, LAN internet, rádio, možnost přistýlky.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků. Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.