Dvořák - České Budějovice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, České Budějovice
Název ubytování Dvořák - České Budějovice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, v metropoli
Cena za osobu celkem od 1 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel**** se nachází v samotném historickém centru města České Budějovice a je součástí obchodní galerie Dvořák.Metropole jižních Čech leží na soutoku řek Vltavy a Malše nabízí pestrou mozaiku turistických zajímavostí: historické památky, skvělé pivo, ochutnávka vyhlášených jihočeských kaprů.

VYBAVENÍ
recepce, snídárna, Wi-Fi, konferenční salónky, podzemní garáže.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic (2 km), odtud autobusem č. 21, 22 na zastávku "Náměstí Přemysla Otakara II." Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českých Budějovic (2 km) na autobusové nádraží odtud autobusem č. 21, 22 na zastávku "Náměstí Přemysla Otakara II." Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM
příjezd z Prahy – E65/10 Při cestě z Prahy pokračujte z dálnice D1 směrem na České Budějovice po rychlostní silnici E55 a od Miličína poté po dálnici D3 přes Tábor. Po příjezdu do Českých Budějovic najeďte na první kruhový objezd a vyjeďte hned prvním výjezdem s označením: CENTRUM, BOREK. Přijedete na světelnou křižovatku, kde odbočíte doleva směrem na centrum. Dál se držte na světelných křižovatkách rovně a na velké světelné křižovatce u obchodního domu UNIHOBBY pokračujte směrem na centrum. Vjezd do podzemních garáží na Široké ulici (z druhé strany budovy).

Popis stravování

STRAVA Snídaně.Možnost dokoupení večeří (3-chodové menu) za příplatek v CK. Dokoupené večeře se podávají ve vybrané restauraci v blízkém okolí hotelu.Možnost zajištění bezlepkové stravy bez příplatku.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Dvořák České Budějovice:- hotel v historickém centru města- sleva 10% od 2 nocíUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje KOMFORT, Spr.+WC,fén, SAT/TV, telefon, sejf, minibar, Wi-Fi.Pokoje s přistýlkou na dotaz.CELKOVÁ KAPACITA33 pokojůSTRAVASnídaně.Možnost dokoupení večeří (3-chodové menu) za příplatek v CK. Dokoupené večeře se podávají ve vybrané restauraci v blízkém okolí hotelu.Možnost zajištění bezlepkové stravy bez příplatku.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 2,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) se stravou ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍMěstské koupaliště (300 m) s dětským bazénem, brouzdalištěm a tobogánem, hřiště na plážový volejbal, hřiště s umělým povrchem na tenis (volejbal popř. nohejbal), kuželky a stolní tenis.Plavecký krytý bazén (1 km) se sezonním provozem a dětským bazénem, brouzdalištěm, tobogánem a barem.Přírodní BIO koupaliště BOREK (6 km) s plným zázemím, dětským brouzdaliště, dětským hřištěm.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt od 14.00 ho a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM220,- Kč/noc (malá rasa)PARKOVÁNÍpodzemní garáž: 250,- Kč/noc(K dispozici 10 parkovacích míst v podzemní garáži)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POZNEJTE JIHOČESKOU METROPOLI- ubytování s bufetovou snídaní- Wi-Fi- rekreační poplatekTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.