Fontána - Hrdoňov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lipno, Hrdoňov
Název ubytování Fontána - Hrdoňov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotelový komplex se nachází v klidném přírodním prostředí, na levém břehu Lipenské přehrady. Poloha skýtá mimo klidného odpočinku i možnost sportovního vyžití - vodní sporty, cykloturistika, turistika a rybolov. V okolí možnost jízdy na koních, tenisové kurty.Vhodné pro motorizované klienty.

VYBAVENÍ
Recepce s drobným prodejem, restaurace, Cyklorest Koliba u hotelové pláže, letní terasa, krytý bazén, stolní tenis, masáže, billiár, dětský koutek a hřiště, wi-fi připojení v celé budově, půjčovna jízdních kol, holí na nordic walking a in-line bruslí. Možnost zapůjčení šlapadel, pramic, člunů s motorem a plachetnice.Ubytovací část je v klidné části, mimo centrální budovu v 9 depandancích.Součástí komplexu je cyklopřívoz Hrdoňov-Svatý Tomáš (provoz květen - září).

PŘÍJEZD VLAKEM
Doporučujeme pro motorizované klienty.Vlakem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Doporučujeme pro motorizované klienty.Autobusem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km) nebo do Frymburka (10 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek.Autobusová zastávka také v obci Milná, dále pěšky (3 km).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz Transfer Černá v Pošumaví-Hotel Fontána-Černá v Pošumaví – 450 Kč/auto – max 4 dospělé osobyTransfer Frymburk-hotel Fontána- Frymburk – 450 Kč/auto - max 4 dospělé osobyTransfer Lipno-hotel Fontána-Lipno – 630 Kč/auto – max 4 dospělé osobyK dispozici jsou i dětské sedačky a podsedáky.

PŘÍJEZD AUTEM
Směr k Černé v Pošumaví - Frymburk, cca 300 metrů před obcí odbočit vpravo do Milná Kovářov, pak - 3 km k hotelu. Parkování na parkovišti u hotelu.

Popis stravování

STRAVA Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Snídaně bufetové stoly, večeře tříchodové menu. V případě obsazenosti nad 30 osob, jsou večeře formou bufetu.Možnost přikoupení obědů v CK - jednotné 3 chodové menu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel FONTÁNA:- skvělá poloha hotelu v nadmořské výšce 750 m- krásná příroda, vlastní nová písečná pláž s přívozem- dětský koutek, venkovní trampolíny a dětské venkovní hřiště- vnitřní bazén, fitness - Wi-Fi a parkování ZDARMAUBYTOVÁNÍa) 2 a 3 - lůžkový pokoj s možností přistýlky, (po rekonstrukci),Spr.+WC, TV, lednička, Wi-Fi, balkon.Přistýlka je rozkládací křeslo.b) Na ověření na prodejním dispečinku lze zajistit rodinný pokoj (2x 2 lůžkové ložnice), Spr.+WC, TV, lednička, Wi-Fi.Pokoj nemá balkon.CELKOVÁ KAPACITA204 lůžekSTRAVASnídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Snídaně bufetové stoly, večeře tříchodové menu. V případě obsazenosti nad 30 osob, jsou večeře formou bufetu.Možnost přikoupení obědů v CK - jednotné 3 chodové menu.DÍTĚJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍHotelový bazén po rekonstrukci (12 x 6 m)​​.Lipno - vlastní písečná pláž s přívozem (200 m).Aquaworld Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (22 km).POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 19:00 hod. a snídaní druhý den pobytu.V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK20 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč/denPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

RELAX NA LIPNĚ 4 dny/3 noci, nástup libovolnýPlatí v termínech 13.04. - 01.07. a 30.08. - 01.11.20- 3x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu- neomezený vstup do bazénu od 8,00 do 20,00 hodin- 1x za pobyt cyklopřívoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kolaProvoz 14.5. do 30. 9. (v květnu a cca do první dekády června o víkendech, jinak denně od 09.00 do 18.00 hodin.- 1x sauna/ 1 hod. - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu)BONUSY ZDARMA - úschova kol a koloběžek- parkování- Wi-Fi- SLEVA 20% na zapůjčení kol a vyhlídkovou plavbu lodí

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje:- ubytování se snídaní- SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí)- SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)- večeře zdarma- odpolední káva nebo čaj zdarma- pobyt se psem bez poplatku- příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje- zdarma rekreační poplatekPlatí pro pobyty v termínech 13.04. - 01.07. a 30.08.20NA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

REKREAČNÍ POBYTUbytování se snídaní formou bufetu.Možnost přikoupení obědů a večeří v CK - obědy i večeře jednotné 3 chodové menu. V případě vyšší obsazenosti jak 30 osob je večeře formou bufetu.BONUSY ZDARMA- neomezeně vstup do bazénu a fitness- úschova kol a koloběžek- parkování- Wi-Fi- SLEVA 20% na zapůjčení kol a vyhlídkovou plavbu lodíTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.