Fontána - Hrdoňov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lipno, Hrdoňov
Název ubytování Fontána - Hrdoňov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotelový komplex se nachází v klidném přírodním prostředí, na levém břehu Lipenské přehrady. Poloha skýtá mimo klidného odpočinku i možnost sportovního vyžití - vodní sporty, cykloturistika, turistika a rybolov. V okolí možnost jízdy na koních, tenisové kurty.Vhodné pro motorizované klienty.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce s drobným prodejem, restaurace, Cyklorest Koliba u hotelové pláže, letní terasa, krytý bazén, saunový svět (finská sauna, infra sauny aj.), stolní tenis, masáže, biliár, dětský koutek a hřiště, Wi-Fi připojení v celé budově, půjčovna jízdních kol, koloběžek, holí na nordic walking a in-line bruslí. Možnost zapůjčení šlapadel, pramic, člunů s motorem a plachetnice.Ubytovací část je v klidné části, mimo centrální budovu v 9 depandancích.Součástí komplexu je cyklopřevoz Hrdoňov-Svatý Tomáš (provoz květen - září).

PŘÍJEZD VLAKEM
Doporučujeme pro motorizované klienty.Vlakem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Doporučujeme pro motorizované klienty.Autobusem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km) nebo do Frymburka (10 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek.Autobusová zastávka také v obci Milná, dále pěšky (3 km).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz Transfer Černá v Pošumaví-Hotel Fontána-Černá v Pošumaví – 450 Kč/auto – max 4 dospělé osobyTransfer Frymburk-hotel Fontána- Frymburk – 450 Kč/auto - max 4 dospělé osobyTransfer Lipno-hotel Fontána-Lipno – 630 Kč/auto – max 4 dospělé osobyK dispozici jsou i dětské sedačky a podsedáky.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Směr k Černé v Pošumaví - Frymburk, cca 300 metrů před obcí odbočit vpravo do Milná Kovářov, pak - 3 km k hotelu. Parkování na parkovišti u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Snídaně formou studeného bufetu, večeře tříchodové menu (hl. jídlo, předkrm salát nebo moučník)Možnost dokoupení obědů v CK (jednotné 3 chodové menu (polévka, hl. jídlo, salát nebo moučník) za doplatek v CK.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel FONTÁNA:- skvělá poloha hotelu v nadmořské výšce 750 m- krásná příroda, vlastní písečná pláž s cyklopřevozem- dětský koutek, venkovní trampolíny a dětské venkovní hřiště- vnitřní bazén, nový saunový svět, fitness - Wi-Fi a parkování ZDARMAKDE BUDETE SPÁTa) 2 a 3 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, TV, rychlovarná konvice, lednička, Wi-Fi, balkon.Přistýlka je rozkládací křeslo.b) Rodinný pokoj (2x 2 lůžkové ložnice), Spr.+WC, TV, rychlovarná konvice, lednička, Wi-Fi. Pokoj nemá balkon. Na ověření na prodejním dispečinku.CELKOVÁ KAPACITA204 lůžekFORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze dle typu pobytu.Snídaně formou studeného bufetu, večeře tříchodové menu (hl. jídlo, předkrm salát nebo moučník)Možnost dokoupení obědů v CK (jednotné 3 chodové menu (polévka, hl. jídlo, salát nebo moučník) za doplatek v CK.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový bazén po rekonstrukci (12 x 6 m)​​.Lipno - vlastní písečná pláž s cyklopřevozem a možností zapůjčení šlapadel, pramiček či powerboardů (200 m od hotelu).AQUAWORLD Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (22 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 19:00 hod. a snídaní druhý den pobytu.V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK20 Kč/ osoba /den.POBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč/denPARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYTUbytování se snídaní formou studeného bufetu.BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol a koloběžek, - Wi-Fi- SLEVA 20% pro vstup do relax zóny (bazén, sauny) - SLEVA 15% na zapůjčení kol nebo vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK pro osoby nad 50 let zahrnuje:- ubytování se snídaní- SLEVA 7=6 (bydlíte 7 nocí, platíte 6 nocí)- SLEVA 14=11 (bydlíte 14 nocí, platíte 11 nocí)- večeře zdarma- odpolední káva nebo čaj zdarma- pobyt se psem bez poplatku- příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje- zdarma rekreační poplatekBONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol a koloběžek, - Wi-Fi- SLEVA 20% pro vstup do relax zóny (bazén, sauny) - SLEVA 15% na zapůjčení kol nebo vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt)Platí pro pobyty v termínech 5.4. - 1.7. a 1.9. - 1.11.21NA TENTO POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!!

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX NA LIPNĚ (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) v termínech 5.4. - 1.7. a 1.9. - 1.11.21- 3x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu, - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola (provoz 14.5. do 30. 9.; v květnu a cca do první dekády června o víkendech, jinak denně od 09.00 do 18.00 hod)- 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu), BONUSY ZDARMA: - úschova kol a koloběžek, - parkování, - Wi-Fi, - SLEVA 50% pro vstup do relax zóny (bazén, sauny)- SLEVA 30% sleva na zapůjčení kol nebo vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt)

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

LÉTO NA LIPNĚ (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) v termínu 1.7. - 1.9.21- 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu, - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu), BONUSY ZDARMA: - úschova kol a koloběžek,- parkování, - Wi-Fi- SLEVA 30% pro vstup do relax zóny (bazén, sauny) - SLEVA 30% na zapůjčení kol nebo vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.