Františkovy Lázně - Hotel a penzion Seeberg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Františkovy Lázně - Hotel a penzion Seeberg
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, naučné stezky, jízda na koních, sjezdové (ski areál Aš 19,1 km, Saporo 44,1 km, Mariánky 53 km) a běžecké lyžování, sport v okolí do 4 km (golf, minigolf, tenis, bowling).

POZNÁMKA
V roce 2016 penzion Seeberg získal 1. místo v soutěži PENZION ROKU 2016 a ve stejném roce se stal také Nejlepším wellness penzionem.

Popis stravování

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr ze 3 menu).

Popis ubytování

Balíček 1Cena balíčku Romantický víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x parafínový zábal, 1x kyslíková, syrovátková nebo rašelinová koupel, 1x AQUAI - suchá vířivá koupel, 1x PNEUVEN - masáž lymfatického systému nebo 1x plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Nástup Čt., Pá. nebo za zvýhodněnou cenu Ne., Po. Pokoj Superior za příplatek.Balíček 2Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.Balíček 3Cena balíčku Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková koupel, 1x čokoládová nebo rašelinová koupel, 1x klasická masáž částečná nebo 1x peeling celotělový, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x kosmetické ošetření nebo masáž Aquai), 1x vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.Balíček 4Cena balíčku Rekondiční týden (7 nebo 14 nocí) zahrnuje: 7x nebo 14x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort (dle výběru délky pobytu), 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta na každý týden, volný vstup do sauny a bazénu (sauna - rezervace jen pro vás, nebudete nikým rušeni), parkování. Pokoj Superior za příplatek.Balíček 5Cena balíčku Turistou v Západních Čechách (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 3x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) v pokoji kategorie LUX v penzionu, 1x turistickou mapu s vyznačenými turistickými trasami, 1x vstupné na hrad Seeberg, 1x vstupné do Národní přírodní rezervace SOOS, 1x vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, taxi, restaurace, zahradní restaurace, venkovní posezení, sál, jídelna, denní bar, parkoviště, Wellness centrum, sauna, bazén s mořskou solí (protiproud, hydromasáž, perličková masáž), půjčovna a úschovna kol, placený transfer, dětské hřiště.VYBAVENÍ POKOJŮHotel: 2lůžkové pokoje typu Komfort a Superior (rozměrově větší, luxusnější), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), pohovka, možnost přistýlky (pro dítě), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, lednička, balkón nebo terasa (některé pokoje). 1 bezbariérový pokoj. Penzion: 2lůžkové pokoje typu LUX (po rekonstrukci, v nadstandartní kvalitě) a rodinný LUX (dva 2lůžkové pokoje spojené), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), pohovka, možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.TIPY NA VÝLET: -lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov-národní přírodní rezervace SOOS-Pivovarské muzeum v Plzni-Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura-Hornické muzeum v Plané-Svatošské skály – národní přírodní památka-Hrad LoketTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.