Františkovy Lázně - Hotel a penzion Seeberg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Františkovy Lázně - Hotel a penzion Seeberg
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, naučné stezky, jízda na koních, sjezdové (ski areál Aš 19,1 km, Saporo 44,1 km, Mariánky 53 km) a běžecké lyžování, sport v okolí do 4 km (golf, minigolf, tenis, bowling).

POZNÁMKA
V roce 2016 penzion Seeberg získal 1. místo v soutěži PENZION ROKU 2016 a ve stejném roce se stal také Nejlepším wellness penzionem.

Popis stravování

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr ze 3 menu).

Popis ubytování

Balíček 1Cena balíčku Romantický víkend (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x parafínový zábal, 1x kyslíková, syrovátková nebo rašelinová koupel, 1x AQUAI - suchá vířivá koupel, 1x PNEUVEN - masáž lymfatického systému nebo 1x plynový zábal), 1x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min.), parkování. Nástup Čt., Pá. nebo za zvýhodněnou cenu Ne., Po. Pokoj Superior za příplatek.BONUS: sleva 10 % na další wellness službyBalíček 2Cena balíčku Relax pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort, procedury (1x perličková aroma koupel, 1x rašelinový zábal, 1x parafínový zábal, 1x oxygenoterapie, 1x aromaterapeutická masáž částečná, 1x masáž lymfatického systému nebo plynový zábal), 2x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min.), parkování. Pokoj Superior za příplatek.BONUS: sleva 10 % na další wellness službyBalíček 3Cena balíčku Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x klasická masáž částečná, 1x čokoládová NEBO rašelinová koupel, 1x čokoládová maska NEBO kyslíková terapie, 1x parafínový zábal, 1x masáž lymfatického systému PNEUVEN, 1x kosmetické ošetření NEBO masáž Aquai), 2x vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min.), parkování. Pokoj Superior za příplatek.BONUS: sleva 10 % na další wellness službyBalíček 4Cena balíčku Rekondiční týden (7 nebo 14 nocí) zahrnuje: 7x nebo 14x ubytování s polopenzí v hotelovém pokoji Komfort (dle výběru délky pobytu), 15 rekondičních procedur dle doporučení fyzioterapeuta na každý týden, 3x týdně vstup do saun a bazénu s mořskou vodou (120 min.), parkování. Pokoj Superior za příplatek.BONUS: sleva 10 % na další wellness službyBalíček 5Cena balíčku Turistou v Západních Čechách (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 3x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle výběru délky pobytu) v pokoji kategorie LUX v penzionu, 1x turistickou mapu s vyznačenými turistickými trasami, 1x vstupné na hrad Seeberg, 1x vstupné do Národní přírodní rezervace SOOS, 1x vstupné do Městského muzea Františkovy Lázně, parkování.BONUS: sleva 10 % na wellness službyVYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, taxi, restaurace, zahradní restaurace, venkovní posezení, sál, jídelna, denní bar, parkoviště, Wellness centrum (saunový svět (suchá, infra a parní), bazén s mořskou vodou a masážními tryskami), půjčovna a úschovna kol, placený transfer, dětské hřiště.VYBAVENÍ POKOJŮHotel: 2lůžkové pokoje typu Komfort a Superior (rozměrově větší, luxusnější), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), pohovka, možnost přistýlky (pro dítě), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), trezor, lednička, balkón nebo terasa (některé pokoje). 1 bezbariérový pokoj. Penzion: 2lůžkové pokoje typu LUX (po rekonstrukci, v nadstandartní kvalitě) a rodinný LUX (dva 2lůžkové pokoje spojené), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), pohovka, možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.