Františkovy Lázně - Wellness hotel Bohemia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Františkovy Lázně - Wellness hotel Bohemia
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: v okolí - Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km).AQUAFORUM (850 m od hotelu - přes park 10 min pěšky) - multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3.prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní.HAZLOV – GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (9 km od hotelu) - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách.Františkovy Lázně si dodnes zachovaly jedinečný historický ráz především empírového a klasicistního stylu. Okouzlující jsou i rozsáhlé parky a lesoparky obklopující lázeňskou zónu. Do Františkových Lázní však nelákají pouze zachovalé architektonické památky a pohádková příroda. Ve Františkových Lázních nezapomeňte navštívit: Meteorologický sloup (1882), INGO Casino - společenský dům (1877), Divadlo Boženy Němcové (1928), Městské muzeum (1912), Salingburg - podivná rozhledna (1906), Zámeček (1916), Chrám sv. Jakuba (1740), Evangelický kostel (1880)Pravoslavný kostel sv. , Olgy (1889), Kostel povýšení sv. Kříže (1819)

POZNÁMKA
Pobyt s domácími mazlíčky možný za příplatek.

Popis stravování

polopenze (snídaně – bufet, večeře - výběr z menu).

Popis ubytování

Balíček 1Cena pobytu Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x solná jeskyně, 1x perličková koupel, 1x částečná masáž), 1x vstup do sauny na 1 hodinu.Balíček 4Cena pobytu Relax pro seniory (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x rašelinový zábal, 1x částečná masáž, 1x parafínový zábal na ruce), 1x vstup do solné jeskyně.Balíček 6Cena pobytu Nabitá lázeňská péče (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (2x Částečná masáž, 1x Bylinková koupel, 1x Rašelinový zábal, 2x Parafínový zábal, 2x Lymfatická masáž, 2x Oxygenoterapie), 2x Vstup do sauny na 1 hodinu, 1x Vstup do solné jeskyně.Balíček 11Cena pobytu Beauty (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, wellcome drink, procedury (1x Peeling celého těla, 1x Aroma koupel, 1x Masáž horkými kameny, 1x Luxusní Anti-Age maska).Balíček 12Cena pobytu Romantika pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách, welcome drink, 1x láhev sektu na pokoj, pro ni: bylinnou koupel a čokomasáž, pro něj: pivní koupel acelkovou masáž.Balíček 13Cena pobytu Balíček plný vína (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x 8chodovou degustační večeři, 1x večeři formou rautu), 1x wellcome drink, procedury (1x Zábal s vinnými jadérky, 1x Vinná aroma masáž).Balíček 15Cena balíčku Jarní relax (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x Teplý bylinkový zábal, 1x Aromaterapie, 1x Peeling nohou, 1x Reflexní masáž plosek nohou, 1x Zábal nohou s rozmarýnem, 1x Meruňkový peeling obličeje, 1x Masáž obličeje s mandlovým olejem, 1x Hydratační maska, 1x Oxygenoterapie, 1x Parafínový zábal rukou), 1x Vstup do solné jeskyně, 2x Vstup do sauny na 1 hodinu.Balíček 16Cena pobytu Exotické Vánoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeři 24. 12.), wellcome drink, procedury (1x Čokoládová masáž, 1x Kokosový zábal, 1x Parafínový zábal se skořicí a pomerančem), 1x Vstup do sauny na 1 hodinu.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička a strava; parkoviště a garáže, úschovna a půjčovna kol, solárium, Bohemia wellness studio (masáže, koupele, aromaterapie, pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřnictví), parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) a 2lůžkový apartmán Lux (prostornější, DVD, vlastní soc. zařízení (rohová vana s vířivkou, WC)), možnost přistýlky, lednička, TV-SAT, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérový pokoj.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.