Frýdlant - Antonie hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Severní Čechy
Ubytování Frýdlant - Antonie hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 295 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v hotelu: wellness a lázeňské služby, squash, badminton, jóga, aerobic, zumba, pilates, tenis, posilování, míčové hry.v okolí: pěší a cykloturistika (naučná stezka Frýdlantem,Singltrek), jízda na koni, lyžování, Frýdlantská rozhledna, Frýdlantská radnice, Frýdlantský betlém, Zámek Frýdlant, Frýdlantský pivovar, Klášter Hejnice, Jizerskohorské technické muzeum, Rozhledna Heřmanice, Žijící skanzen.

POZNÁMKA
Parkování v areálu hotelu zdarma.V měsících červenec a srpen jsou možné pouze pobyty s polopenzí.Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.Upozornění: Z důvodu nařízení vlády není v provozu parní komora a ochlazovací bazének ve Spa. Dále je omezen počet možných návštěvníku na 20 osob. Z technických důvodů je od 15.6. na dobu neurčitou uzavřené Spa a dne 20.6. omezený provoz u biotopu.

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - formou bohatého rautu nebo vícechodového menu). V měsících červenec a srpen a o víkendech (Čt-Ne) jsou možné pouze pobyty s polopenzí.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní nebo polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu a v závislosti na termínu), neomezené vstupy (10:00 - 21:00 hod.) do Wellness & Spa (vnitřního bazénu s vodoléčbou, whirlpool, venkovního jezírka, páry, finské sauny, relaxační místnosti) a na všechna sportoviště (squash, badminton, fitness, tenis, tělocvična), parkování v areálu komplexu. Pobyty v měsíci červenec a srpen a víkendové pobyty v ostatních měsících (Čt-Ne) zahrnují polopenzi.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, bar, wellness bar, vinárna, salonek, terasa, zahrada, prostory vhodné na piknik, parkoviště, výtah, klimatizace, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), lyžárna, knihovna, multifunkční sportovní hala (squash, badminton, jóga, aerobic, zumba, pilates), multifunkční hřiště, tenisový kurt, fitness, wellness a lázeňské služby Wellness a Spa (bazén s vodoléčbou, vířivka, solárium, ochlazovací bazén, relaxační místnost, venkovní biotop, slunečníky, opalovací lehátka, suchá masážní vana, masáže, sauna - finská, infra, parní), pro děti: venkovní dětské hřiště, dětská jídla.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje typu Standard (celoprosklená jižní stěna, soukromá terasa), Designové (celoprosklená koupelna), Pokoje s krbem (kamenný krb, terasa), Pokoje se širokou postelí (přímý vstup do zahrady a na tenisový kurt, terasa), Antonie (prostorný s krbem a terasou), Wellness (ve wellnessové budově při bazénu a biotopu, propojené 70 m podzemní chodbou s hlavní budovou) a Rodinné apartmány (2 propojené pokoje s možností až 4 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, bidet, toaletní potřeby, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, klimatizace, minibar, terasa (některé pokoje), bezbariérový pokoj. Cena rodinného pokoje při pobytu 4 dospělých osob na vyžádání.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceSeverní Čechy jsou protkány různorodými oblastmi. Najdete zde České Středohoří, Ralskou pahorkatinu či Lužické hory. Centrum Českolipska je vyplněno rozsáhlými plochami rybníků, které s okolní divukrásnou přírodou byly za první republiky turisty nazývány severočeskou Riviérou. Snoubí se tu romantika skal a hradních zřícenin. Oblast kolem Bezdězu je známa jako Máchův kraj. TIPY NA VÝLET: -NP České Švýcarsko (Pravčická brána, Jetřichovské skály, Soutěsky Hřensko) -hrad Tolštejn-Děčín (ZOO, Oblastní muzeum, zámek)-výletní loď – Děčín – Hřensko – Bad Schandau – Königstein – Kurort Rathen –Stadt Wehlen – Obervogelgesang – Pirna a zpět-pevnost Königstein - Saské Švýcarsko-Liberec (ZOO, Aquapark) -ski areál Ještěd-hrad a zámek Grabštejn, hrad Bezděz-Máchovo jezero-Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.