Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Skalná
Název ubytování Garni Vildštejn & Penzion Kirch - Skalná
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rodinný hotel se nachází v klidném městečku Skalná jen 6 km od Františkových Lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace, zahrada s ohništěm a posezením pod pergolou, venkovní sezonní bazén, dětské hřiště, stolní tenis, pronájem horských kol, společenská místnost se satelitní televizí, uzamykatelné parkoviště. K hotelu patří i restaurace Hospůdka na Chaloupce cca. 200 metrů od hotelu, kde se podávají večeře.Relaxi - whirlpool, sauna, masáže, posilovna, kosmetika, pedikúra a manikúra.

PŘÍJEZD VLAKEM
Nádraží 700 m.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Zastávka Skalná Město - 20 m.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Cheb - směr Františkovy Lázně/Aš před železničním přejezdem doprava - Vojtanov cca. 500 metrů, doprava Skalná, Plesná, Luby.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně studený a teplý bufet, večeře jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod - výběr ze 3 jídel).Večeře se podávají v restauraci 200 m od penzionu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Garni Vildštejn a penzion Krich- rodinný hotel, který je dobrým výchozím bodem pro okolní výlety po Západních Čechách- pod hradem Vildštejn- zdarma letní bazénKDE BUDETE SPÁT2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.Pokoje v hotelu nebo penzionu se rozdělují dle obsazenosti.Na ověření 1 a 4 - lůžkový pokoj.Penzion nemá balkony.CELKOVÁ KAPACITA84 lůžekFORMA STRAVYPolopenze - snídaně studený a teplý bufet, večeře jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod - výběr ze 3 jídel).Večeře se podávají v restauraci 200 m od penzionu.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma a dětská povoleno v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍV letních měsících venkovní bazén u hotelu. Přírodní koupaliště - kaolínové jámy ve Skalné (1 km) Aquapark AQUAFORUM Františkovy Lázně (6 km)Jesenická přehrada (20 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt s polopenzí začíná příjezdem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.Od listopadu do dubna je pondělí zavírací den v restauraci. Hosté budou čerpat polopenzi v jiné restauraci ve Skalné (bližší info obdržíte při příjezdu na recepci). Děkujeme za pochopení.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM50 Kč/denPARKOVÁNÍZDARMA

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POHODA U KIRCHŮ (3 dny/2 noci, nástup libovolný)v termínech 01.04. - 1.7. a 01.09. - 1.11.22.- 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod).- vstup do venkovního bazénu (červen a září)- dětské hřiště, stolní tenis- SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fitness a kosmetiku BONUSY ZDARMA:- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNelze neobsazené lůžko v pokoji 1/2.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

POHODA U KIRCHŮ (6 dnů/5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod).- vstup do venkovního bazénu (červen a září)- dětské hřiště, stolní tenis,- SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fitness a kosmetiku BONUSY ZDARMA:- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

POHODA U KIRCHŮ (8 dnů/7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod).- vstup do venkovního bazénu (červen a září)- dětské hřiště, stolní tenis- SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fitness a kosmetiku BONUSY ZDARMA:- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

SENIOR PLUS od 60 let (6 dnů/5 nocí, nástup v neděli) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod).- 4x svačinový balíček- 1x káva nebo čaj s domácím koláčem- SLEVA 10% na masáže a whirlpool- vstup do venkovního bazénu (červen a září)BONUSY ZDARMA:- parkování- rekreační poplatek- Wi-FiNelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.