Harmonie - Luhačovice

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Luhačovice
Název ubytování Harmonie - Luhačovice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotely Harmonie (2 budovy) jsou situovány v prostředí krásného lesoparku v údolí říčky Olšavy, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady. Poloha hotelů v klidném prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
hotel Harmonie má 2 budovy:restaurace (pouze v 1 budově), dětský koutek, denní bar, letní terasa, salonky, výtah. Cca 100 m od hotelu sportovní areál GOLF: 3 tenisové kurty, kuželna, minigolf.Rekondičně - relaxační hotelové centrum:Procedury: masáže klasické (částečné nebo celkové), aromatické masáže nebo lávovými kameny, medové, detoxikační a čokoládové masáže, masáž chodidel olejem, reflexní masáž chodidel, baňkování, ušní svíce, koupele perličkové, vířivé, bylinné, oxygenoterapie (kyslíkové terapie), rašelinové obklady + různé zábaly, inhalace Vincentkou, suchá uhličitá koupel, whirlpool, indická masáž hlavy, lokální kryoterapie.Relax: hotelový relaxační bazén (6 x 12 x 1,2 m, teplota vody od 26 do 28 °C), suchá sauna, fitness centrum a tělocvična se stolním tenisem, manikúra, pedikúra, kosmetika.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Luhačovic. Dále autobusem (směr Slavičín, Zlín, Újezd) na zastávku "zotavovna Fontána", která je cca 100 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Luhačovic na zastávka "zotavovna Fontána", která je cca 100 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 490 od Zlína, projet městem kolem Vodoléčebných lázní směr Dolní Lhota (silnice č. 392), areál po levé straně - značeno. Parkování u objektu.GPS souřadnice: 49°6'51.051'N, 17°46'11.183'E

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.Restaurace je umístěna pouze v jedné budově (Harmonie I).Možnost poskytnutí bezlepkové stravy po předchozím ověření.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotelu HARMONIE - Luhačovice:- hotel na klidném místě kousek od přehradyKDE BUDETE SPÁT2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon.Ubytování probíhá v obou budovách.CELKOVÁ KAPACITA141 pokojůFORMA STRAVYPolopenze. Možnost dokoupení obědů na místě.Restaurace je umístěna pouze v jedné budově (Harmonie I).Možnost poskytnutí bezlepkové stravy po předchozím ověření.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén (6 x 12 x 1,2 m, teplota vody od 26 do 28 °C) v budově Harmonie I.letní koupaliště DUHA Pozlovice (cca 500 m) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem, dětské hřiště. Luhačovická přehrada (500 m) - zde rybolov, koupání. Kolem přehrady je cyklostezka vhodná i pro in-line brusle.Krytý bazén v Luhačovicích (délka 25 m, relaxační bazén, whirlpool, parní sauna) - cca 3 km.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM150,- Kč/denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT V LUHAČOVICÍCH (minimální délka pobytu 4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře výběrem z 3 menu o 3 chodech (dle zvoleného počtu nocí). V den příjezdu jednotné menu.- vstup do fitness- Wi-Fi v restauraci, recepci a baru- parkování- úschova kol- stolní tenisBONUS: sleva 10% na dokoupené procedury na místě (příp. procedury doporučujeme objednat před nástupem na pobytu na recepci hotelu)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIORSKÝ BALÍČEK od 55 let (6 dní / 5 nocí, pobyt NE - PÁ) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly, večeře výběrem z 3 menu o 3 chodech) V den příjezdu jednotné menu- 1x káva se zákuskem v hotelovém baru, - 1x obědový balíček na výlet nebo 1x hotové jídlo v restauraci,- 2x za pobyt hodinový vstup do bazénu (dle časování recepce), - 1x rašelinový zábal 20 min- Wi-Fi v restauraci, recepci a baru- parkováníBONUS: SLEVA 20% na další procedury zakoupené přímo na místě (příp. procedury doporučujeme objednat před nástupem na pobytu na recepci hotelu)SLEVA 10% sleva na kryoterapii, SLEVA 10% sleva na Nordic walking, petangue, horská kola, SLEVA 50% na pobyt se psem (jen malá rasa) v termínech 2.1. - 1.4.21Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.