Harrachov Inn - Harrachov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Harrachov
Název ubytování Harrachov Inn - Harrachov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 310 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Harrachov Inn se nachází mezi skokanskými můstky a kostelem sv. Václava, v centru Harrachova, přesto v klidnější části, na úpatí Čertovy hory v těsné blízkosti lyžařského areálu. Lanovka na Čertovu horu 200 m.Ve městě a okolí mnoho turistických cílů - Mumlavský vodopád, sklárna s muzeem, ozubnicová železnice, hornické muzeum a pod.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, sluneční terasa, stylový bar s panoramatickým výhledem, dětský koutek, Wi-Fi připojení v celém hotelu, úschovna lyží a kol, parkoviště. Kousek od hotelu je dětské hřiště.V okolí tenisové kurty, squash, bowling, fitness, sauna, masáže, horská kola, minigolf a pod.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Harrachov - Mýtiny, odtud místní autobusovou linkou do zastávky "Harrachov - U Ducha hor" cca 300 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Harrrachova, zastávka "U Ducha hor" 300 m do hotelu, Autobusové nádraží cca 600 m od hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici E 65 do Harrachova - hotel po pravé straně 50 m od hlavní silnice. Odbočka k hotelu je naproti kostela sv. Václava (značeno). Parkování u hotelu.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Harrachov Inn:- v centru Harrachova na klidném místě- v blízkosti skokanských můstkůKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi.Přistýlka - pevné lůžko.1 - lůžkové pokoje na ověření.CELKOVÁ KAPACITACca 90 lůžekFORMA STRAVYPolopenze - snídaně i večeře bufetové stoly.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.Jedno dítě do 1,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena na lůžku platí v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍCca 600 m od hotelu přírodní koupaliště (50 x 30 m) s travnatou pláží, pozvolný vstup, dětský koutek, písčité hřiště.Bazény v okolních hotelích.AQUAPARK CENTRUM BABYLON v Liberci (cca 38 km) - tobogány, skluzavky, laserová show, saunový svět aj.TERMÁLNÍ LÁZNĚ - TERMY CIEPLICKIE v Polsku (35 km)krytý bazén v hotelu Sklář nebo Svornost 500 m.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 do 19:30 hod a večeří v 17.00 hod v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKPro pobyty do 1.4.22: 0 Kč/denPro pobyty od 1.4.22: 30 Kč / osoba /denPOBYT SE ZVÍŘETEMPro pobyty do 1.4.22: 100 Kč / zvíře /denPro pobyty od 1.4.22: 150 Kč / zvíře /denPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu)BONUSY ZDARMA:- Wi-Fi- rekreační poplatek- parkování- úschova kol a lyžíTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.