Harrachovka - Harrachov

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Harrachov
Název ubytování Harrachovka - Harrachov
Typ ubytování Wellness hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 560 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Wellness hotel Harrachovka***+ se nachází v klidném prostředí uprostřed zeleně a navozuje atmosféru dobré pohody, ke které přispívá rodinné prostředí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce s doplňkovým prodejem, restaurace, letní terasa s grilem, pískoviště, trampolína pro menší návštěvníky, dětský koutek, Wi-Fi, monitorované parkoviště. Wellness centrum: bazén (8 x 4 x 1,5, 26°C), solná jeskyně, parní lázeň, infrasauna, fitness (rotoped, orbitrek, bežecký pás, posilovací věž a další), vibrační plošina, různé druhy masáží (např. masáž lávovými kameny, detoxikační medová, čokoládová, aromatická masáž aj.), různé zábaly (kokosové, čokoládové, brusinkové atd.), peeling, parafín rukou nebo obličeje, rašelinové obklady, vířivé koupele rukou nebo nohou, romantická vířivá koupel pro dvě osoby aj.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do stanice Harrachov - Mýtiny, odtud místní autobusovou linkou ze zastávky "Harrachov - žel. stanice" na zastávku "Harrachov - centrum" (cca 2 km), odtud pak pěšky 300 m k hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem od Harrachova na zastávku "Autobusové nádraží", odtud 1,5 km pěšky k hotelu nebo na zastávku "Centrum" (cca 300 m od hotelu)Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Při příjezdu do Harrachova na křižovatce u hotelu Karolína a u komplexu sklárny odbočit vpravo směrem do centra, po cca 300 m první odbočkou vlevo, u bistra Sommer a hned další odbočkou vpravo, příjezd k hotelu cca po 150 m.Parkování u hotelu za poplatek.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze (dle typu pobytu a termínu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Wellness hotel Harrachovka:- relaxace, lyžování, turistika - ideální spojení vám zajistí hotel Wellness hotel Harrachovka!KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi.b) 2 - lůžkový pokoj SPAR (se slevou), Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi.c) 2 - lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi (nutno obsadit všechna lůžka a přistýlky)d) 1 - lůžkový pokoj s dětskou přistýlkou (pro dítě do 6,99 let), Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi.Přistýlky jsou plnohodnotné lůžko nebo rozkládací přistýlka (gauč).Jednolůžkový pokoj na ověření na prodejním dispečinku.Pokoje nemají balkony.CELKOVÁ KAPACITA114 lůžekFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze (dle typu pobytu a termínu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 6,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový relaxační bazén (8 x 4 m).Cca 1,5 km od hotelu přírodní koupaliště (50 x 30 m) s travnatou pláží, pozvolný vstup, dětský koutek, písčité hřiště.AQUAPARK CENTRUM BABYLON v Liberci (cca 38 km) - tobogány, skluzavky, laserová show, saunový svět aj.TERMÁLNÍ LÁZNĚ - TERMY CIEPLICKIE v Polsku (35 km)NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a večeří v den příjezdu.Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hodin.Dětské postýlky nutno ověřit předem.ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTELVenku vyhrazené místa pro kuřáky.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM300 Kč/den - povolena menší rasa a nutno předem ověřit volnou kapacitu - ubytování pouze ve vedlejší budově vzdálené cca 5 m.PARKOVÁNÍ100 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s polopenzí (v termínech 27.12. - 6.3.22) - snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu.- ubytování se snídaní (v termínech 30.11. - 27.12.21 a 6.3. - 1.12.22) - snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří za doplatek v CK.BONUSY ZDARMA- denně vstup do bazénu na 1 hod.- fitness- Wi-Fi- úschova lyží a kol- Při pobytu od 7 nocí 1x 1 hod. solné jeskyně.- SLEVA 20% na wellness procedury

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX POBYT pro dospělé (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínech 30.11. - 22.12.21 a 3.1. - 31.1.22 a 6.3. - 1.12.22- 5x ubytování s polopenzí v pokoji typ a) nebo c) nebo d) - snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu), - 1x káva (presso) nebo čaj + zákusek, - 1x láhev vína na pokoj, - 1x infrasauna nebo pára 45 min./2 osoby,- 1x vířivá vana 20 min./2 osoby, BONUSY ZDARMA- denně vstup do bazénu na 1 hod.- fitness- Wi-Fi- úschova lyží a kol- SLEVA 20% na wellness procedury- SLEVA 10% na minigolf (v termínech od 1.5. - 30.11.22)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

SENIOR RELAX od 60 let (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný ) v termínech 30.04. - 26.06. a 27.08. - 01.12.22- 5x ubytování s polopenzí v pokoji typ a) nebo c) nebo d) - snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu), - 1x solná jeskyně, - 1x thermo spa, - 1x vířivka/osoba nebo společná vířivá vana v případě 2 osoby, BONUSY ZDARMA- denně vstup do bazénu na 1 hod.- fitness- Wi-Fi- úschova lyží a kol- SLEVA 20% na wellness procedury

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

SENIOR RELAX od 60 let (8 dní / 7 nocí nástup libovolný) v termínech 30.04. - 26.06. a 27.08. - 01.12.22- 7x ubytování s polopenzí v pokoji typ a) nebo c) nebo d) - snídaně i večeře formou bufetu. V případě nižší obsazenosti večeře jednotné 3 chodové menu), - 1x solná jeskyně, - 1x thermo spa, - 1x parafínový zábal rukou, - 1x vířivka na osobu nebo společná vířivá vana v případě dvou osob, - 1x káva se zákuskem za pobyt, BONUSY ZDARMA- denně vstup do bazénu na 1 hod.- fitness- Wi-Fi- úschova lyží a kol- SLEVA 20% na wellness proceduryTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.