Hodonín - Hotel Panon

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Morava
Název ubytování Hodonín - hotel Panon
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
stolní tenis, v okolí – golf (10 km), kulečník (1500 m), kuželky (2300 m), fotbalové hřiště, letní koupaliště (200 m), značené trasy pro cykloturistiku. Management hotelu je nápomocen při vypracování programu hotelovým hostům.

Popis stravování

polopenze (snídaně - bufet, večeře – výběr z 5-6 menu o 3 chodech).

Popis ubytování

Balíček 2Rekeační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy, místní poplatek.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRecepce, restaurace, směnárna, letní terasa, snack-bar, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, salónek, hotel. trezor, pro děti – postýlka a strava, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje Standard***, vlastní sociální zařízení (samostatné WC, sprchový kout), 1lůžko / 2lůžko, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma).1 a 2lůžkové pokoje Superior**** zrekonstruované pokoje, vlastní sociální zařízení (samostatné WC, sprchový kout), 1lůžko / 2lůžko zdravotní matrace), automatické žaluzie, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), ve vybraných pokojích klimatizace.3lůžkové pokoje Superior**** zrekonstruované pokoje, vlastní sociální zařízení (samostatné WC, sprchový kout), 1 lůžko + 2lůžko se zdravotními matracemi, automatické žaluzie, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), ve vybraných pokojích klimatizace.Suite Standard, vlastní sociální zařízení (oddělené WC, vířivá vana), částečmě oddělená část s dvoulůžkem-zdravotnické matrace, obytná část se sedací soupravou, minibar, klimatizace, telefon, CD, DVD, domácí kino, automatické žaluzie, telefon, velká LCD TV, Wi-Fi (zdarma).Apartmán LUX prostorný, vlastní sociální zařízení (oddělené WC, vířivá vana), 1 ložnice (1x dvoulůžko-zdravotnické matrace), obývací pokoj se sedací soupravou, sauna, minibar, klimatizace, telefon, CD, DVD, video, domácí kino, automatické žaluzie, telefon, veká LCD TV, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.