Horizont - Pec pod Sněžkou

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Pec pod Sněžkou
Název ubytování Horizont - Pec p. Sněžkou
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 17 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Klidné místo plné energie, nejčistší vzduch v republice, Sněžka za pecí, největší ski areál v ČR a božská příroda.Tady si užijete dovolenou v jakémkoli měsíci v roce – v hotelu na horách v Peci pod Sněžkou. Hotel**** je situován v centru Pece a tvoří neodmyslitelnou dominantu druhého turisticky nejvýznamnějšího střediska Krkonoš.Svou vybaveností patří mezi nejlepší hotely v oblasti a je tedy vhodný i pro náročnou klientelu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Horizont café&restaurant, Bohemia restaurant, Sky Club 18 v nejvyšším patře hotelu, letní terasa, kadeřnictví, dětský koutek a hřiště, biliard, Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. Sport a wellness centrum - bazén s protiproudem (v letních měsících i venkovní vstup s možností slunění), vířivka, sauna, posilovna, spinning, kuželková dráha, squash, ricochet, stolní tenis, badminton, půjčovna kol, elektrokol a sportovních potřeb, nabídka klasických masáží a wellness procedur.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem z Trutnova hl. n. do Svobody nad Úpou (trať č. 045) - 10 km, odtud autobusem do Pece pod Sněžkou (300 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Pece pod Sněžkou na Autobusové nádraží (cca 300 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Směr od Hradce Králové:z Hradce Králové po silnici 33 směr Jaroměř, zde se napojit na silnici 37 směr Trutnov.z Trutnova po silnici 14 směr Pec pod Sněžkou (v Peci p.S. podle ukazatelů hotelu Horizont)Směr od Prahy (přes Mladou Boleslav):po rychlostní silnici R10 směr Mladá Boleslav, v Mladé Boleslavi po silnici směr Jičín, odtud po silnici směr Trutnov.Z Trutnova po silnici 14 směr Pec pod Sněžkou (v Peci p.S. podle ukazatelů hotelu Horizont)Vzdálenost:z Prahy: 165 kmz Brna: 215 kmz Ostravy: 321 km

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně nebo polopenze. - dle termínu.U pobytů se snídaní možnost dokoupení večeří (formou bufetu) za příplatek v CK.Možnost speciální diety (bez lepku, cukrovka). Požadavek na speciální stravu je nutné uvést do objednávky.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Horizont Pec pod Sněžkou:- PRÁZDNINY PLNÉ ZÁBAVY A KOUPÁNÍ V PECI POD SNĚŽKOU- BOHATÝ ANIMAČNÍ PROGRAM v LÉTĚ i ZIMĚ- UPROSTŘED KRKONOŠSKÉ PŘÍRODY- hotel patří mezi nejlepší v této oblasti- vhodné pro rodiny s dětmi i náročné zákazníky- ubytování pro velké rodiny- wellness, relaxace a sportovní vyžití- volný vstup do bazénu, vířivky, sauny a posilovny během celého pobytu- denně animační programy pro děti a dospělé během letních a podzimních prázdnin- karta hosta se spoustou výhod a slev (např. 30% sleva na jízdenku Lanové dráhy Sněžka)KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo vhodné pro děti), Spr.+ WC, LED SAT/TV, telefon, minibar, fén, trezor, Wi-Fi, bez balkonub) rodinný pokoj (2 propojené pokoje), Spr.+ WC, LED SAT/TV, telefon, minibar, fén, trezor, Wi-Fi, bez balkonu (min. 2 dospělé osoby + 1-2 děti do 15,99 let). Tento typ na ověření. Tento typ pokoje není k dispozici v termínech 27.12. - 3.1.29.1. - 19.3.22Za příplatek pokoje SUPERIOR: pokoj ve vyšším patře, ovoce, župan, pantofle, minerální voda a set na přípravu kávy a čaje po celou dobu pobytu.CELKOVÁ KAPACITA270 lůžekFORMA STRAVYsnídaně nebo polopenze. - dle termínu.U pobytů se snídaní možnost dokoupení večeří (formou bufetu) za příplatek v CK.Možnost speciální diety (bez lepku, cukrovka). Požadavek na speciální stravu je nutné uvést do objednávky.POBYT S DĚTMIKat. a) Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se stravou ZDARMA Kat. b): Jedno dítě do 1,99 let na přistýlce se stravou ZDARMA Dítě zdarma a dětská cena (sleva) povoleno v doprovodu 2 plně platících osoba na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový krytý bazén (11 x 5 m).Koupaliště s tobogánem a vyhřívanou vodou a krytý bazén v Trutnově (13 km).NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt se snídaní začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKcca 20,- Kč/noc (dle aktuální sazby)POBYT SE ZVÍŘETEMZIMA - pro pobyty do 1.4.22: 350 Kč/nocLETO - pro pobyty od 14.4.22: 450,- Kč/nocPARKOVÁNÍ100 Kč/auto/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s bufetovou snídaní nebo polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - dle termínuBONUSY ZDARMA:- neomezený vstup do bazénu, sauny, vířivky a posilovny (dle provozní doby)- Wi-Fi v celém hotelu- 23.12. - 18.03.22: animační program pro děti a dospělé, skibus od hotelu až na sjezdovky- 01.07. - 31.08.22 animační programy pro děti a dospělé- KARTA HOSTA se spoustou výhod a slev v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě (např. 30% sleva na jízdenku na Lanovou dráhu Sněžka)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.