Horní Blatná - Penzion Bohemia

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Krušné hory
Název ubytování Horní Blatná - Penzion Bohemia
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 070 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V zimním období je k dispozici více než 80 km udržovaných běžeckých tratí, které jsou propojeny s okruhy blízké Spolkové republiky Německo. Ve 2 km vzdáleném Perninku je pro Vás připraveno několik sjezdových tratí, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Naleznete zde také lyžařskou školu a areál pro začínající lyžaře. V půjčovnách lze zapůjčit sjezdovou, běžeckou i snowboardovou výzbroj. Skiareál Plešivec - 7 km.V letních měsících si přijdou na své milovníci turistiky či vyznavači cyklistiky. Je zde nespočet vyznačených tras v největší národní přírodní rezervaci v Krušných horách.Více inspirace a podrobné trasy výletů najdete na: https://www.ceskehory.cz/pruvodce/horni-blatna.html.

POZNÁMKA
Po domluvě je možné mít s sebou zvířátko.

Popis stravování

snídaně (studený bufet) nebo polopenze (výběr ze 3 menu).

Popis ubytování

Balíček 2Cena balíčku Mimovíkendový pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 4x obědový balíček nebo oběd formou jednotného menu, 1x sauna + 1x 0,5l piva nebo 0,2l vína, parkování, rekreační poplatek. Nástup NEBalíček 3Cena balíčku Dovolená SENIOR (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí za cenu 6, 6x obědový balíček nebo oběd formou jednotného menu, odpolední káva nebo čaj, parkování, rekreační poplatek. BONUS: poplatek za psa či příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje.Balíček 4Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, úschova kol a lyží, rekreační poplatek.Balíček 5Týdenní pobyt (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (za cenu 6), parkování, úschova kol a lyží, rekreační poplatek.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrestaurace, lobby bar, sauna, venkovní zahrádka, úschova kol a lyží, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceKrušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.