Horní Věstonice - Amenity penzion

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Morava
Název ubytování Horní Věstonice - Amenity penzion
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 295 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Přímo v ubytování venkovní bazén, wellness centrum a golfové hřiště.Okolím Horních Věstonic vede řada regionálních a nadregionálních cyklotras. Jejich spojnicí se stává cyklostezka Rozálie, která propojuje tři významné obce v mikulovském regionu: Pasohlávky, Horní Věstonice a Dolní Věstonice.

POZNÁMKA
WELLNESS: parní a finská sauna, masáže a jiné procedury.-právě v rekonstrukci, předpokládané datum otevření 10/2022Psa je možné ubytovat za poplatek 500 Kč/noc.Parkování je možné zdarma v areálu hotelu.

Popis stravování

polopenze: snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu (bez nápojů)V případě, že počet ubytovaných hostů klesne pod hranici 20 osob, Amenity Penzion Horní Věstonice si vyhrazuje právo změnit servis večeří na bufetovou formu předkrmů, polévek a dezertů, salátový bar a servírovaný hlavní chod dle vašeho výběru.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu, Wi-Fi, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, úschovna kol, velká zahrada s bazénem, ohništěm, udírnou, hřištěm, jezírkem a Adventure golfovým hřištěm Pálava.V provozu od 10/2022: Vinný sklípek + wellness (parní a finská sauna, masáže a jiné procedury)VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), klimatizace, telefon, televize, lednice, Wi-Fi (zdarma).4lůžkové rodinné pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), klimatizace, telefon, televize, lednice, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.