Horní Vltavice - penzion Bázum

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Šumava
Název ubytování Horní Vltavice - penzion Bázum
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v okolí značené turistické a cyklotrasy, kolem penzionu projíždí cyklobus.Lyžařské vleky a střediska: Nad Kovárnou Lyžařský vlek (1 km), Kubova Huť Lift A (2,9 km), Kubova Huť Lift C (3,2 km), Kißlingerlift (10,2 km), Kirchenlift (10,8 km), Marchhäuser Ski Lift (10,9 km), Kleiner Almberglift (11 km), Almwiesenlift (11,4 km), Almberg Chair Lift (11,5 km), Hausörter Ski Lift (12 km), Tatrapoma PF (12,5 km)

POZNÁMKA
Paní majitelka se věnuje výrobě Páteříků (korálků, ze kterých se na Šumavě po staletí vyráběly růžence) a vinutých perel ze Šumavy.Pobyt s malými dětmi není povolen (min. 3 roky).Domácí zvířata nejsou povolena.Večírky/akce nejsou povoleny.Od hostů se vyžaduje noční klid od 23:00 do 8:00.Kouření je zakázáno.

Popis stravování

bez stravy nebo se snídaní (kontinentální snídaně většinou z domácích surovin - domácí marmelády, koláče). Večeři možno zakoupit z jídelního lístku na místě. Možnost objednat speciální dietní menu (na vyžádání).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrestaurace, bar, terasa, zahrada s prostorem na piknik, možnost využití grilu (za poplatek), sluneční terasa, dětské hřiště, možnost zapůjčení deskových her, knih, hudby pro děti, Wi-Fi, lyžárna, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkové (dvoulůžko nebo samostatná lůžka), 3 a 4lůžkové pokoje (manželská postel a palanda) a 4lůžkový rodinný apartmán (2 spojené 2lůžkové pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén, toaletní potřeby), LCD TV (některé pokoje), Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceChcete-li prožít dovolenou plnou zážitků, tak právě Šumava nabízí skvělé a jedinečné příležitosti pro každého. Čekají na Vás nezapomenutelné chvíle v útrobách čarokrásné přírody, kde se můžete procházet jen sami s vlastními myšlenkami nebo zkusit hranice svých možností. Na výběr máte poznávat tento fascinující svět hor pěšky nebo se vyvézt jednoduše a bez námahy lanovkou. Odměnou za Vaši snahu budou nádherné zážitky z objevování tajemných zelených lesů a křišťálově čistých jezírek.Šumava je rájem pro cyklisty, to už ví každý. Málokdo však ví, že okolí Šumavy a Pošumaví láká cyklisty svými náročnými i méně náročnými trasami poznávat nedotčenou přírodu přímo v sedle kola. A to je pro nadšence cykloturistiky obzvlášť lákavé.Ani během zimy nezůstanete o zážitky zkráceni. Šumava nabízí množství sjezdovek i svahů, které Vás nadchnou. Na výběr máte z menších i větších areálů s kilometry sjezdovek. Šumava sice není Alpskou oblastí, ale rozhodně se postará o Vaši zábavu a zimní radovánky ve všech směrech.Hrady, zámky a také zříceniny - to je ta radostná a pochmurná historie zároveň - která na Vás dýchá na každém kroku. Nesmíme zapomenout na naše kořeny, staré usedlosti a památné stromy nám připomenou dávné vzpomínky na lidi, kteří zde žili.Šumava myslí i na rodiny s dětmi. Právě pro ně jsou připraveny nenáročné terény, množství výletů a programů. Ideální volbou je Národní park Šumava, kde se zaměřují právě na zajímavé vzdělávací programy nejen pro děti, ale i pro dospělé. Nabídka je velmi pestrá, z množství volnočasových aktivit si vybere každý. Na rodiny s dětmi čeká množství zábavy v srdci krásné přírody, kde mohou společně objevovat dosud neznámé světy nedotčené přírody a zažít nevídaná dobrodružství.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.