Horské Lázně Karlova Studánka - Karlova Studánka

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Karlova Studánka
Název ubytování Horské Lázně Karlova Studánka - Karlova Studánka
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 690 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Karlova Studánka leží na východním úpatí masivu nejvyšší moravské hory Pradědu (1.492 m n.m.), v údolí Bílé Opavy, obklopena bohatými lesy. Tato poloha zajišťuje lázním jedinečné mírné podhorské podnebí s nejčistším ovzduším ve střední Evropě. Horské lázně Karlova Studánka jsou ojedinělé lázně uprostřed krásné jesenické přírody. Jsou jedinečné svou unikátní architekturou, která nemá u nás obdoby, svým jedinečným čistým vzduchem srovnatelným se švýcarskými Alpami a klidem, který dané místo nabízí. Horské lázně Karlova Studánka jsou nejvýše položené lázně v ČR. Tyto unikátnosti zaujaly i novináře New York Times, kteří doporučili Karlovu Studánku jako jednu ze 40 destinací světa k návštěvě!Lázně Karlova Studánka se profilují jako horské klimatické lázně. Zaměřujeme se na stravu z kvalitních surovin, horský ráz dodají stáda ovcí ekologicky spásající trávu, pro zdraví zde jsou turistické okruhy všech obtížností. Zaměřují se na lidi s dýchacími obtížemi, pohybové ústrojí, onkologické pacienty, lidi s oběhovými potížemi, duševní a psychické poruchy, kardiologické a kožní nemoci.Díky své velikosti a poloze nabízí i nádherné zázemí pro rodiny s dětmi, seniory, sportovce i lidi, kteří si chtějí jen odpočinout.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
V lázeňském domě Libuše je centrální recepce, jídelny, ordinace lékařů, prodej procedur, dětský koutek, společenská místnost, fitcentrum.Bazénový komplex s hydroterapií v Letních lázních: solná jeskyně, bazén s vodou teplou 32°C - 34°C, řadou vodoléčebných metodik skrytých ve stěnách a dnu bazénu, respektive na podvodních lehátkách a lavicích, whirlpool, dále finská sauna, tepidárium a zajímavé netradiční ochlazovací metodiky.Dále v areálu: kosmetika, kavárna, cukrárna, bohaté kulturní programy v Hudební hale nebo v Letních lázních. Na místě možnost dokoupení lékařské konzultace a wellness procedur.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Bruntálu (15 km), odtud autobusem (přes Malou Morávku nebo Vrbno pod Prad.) do Karlovy Studánky zastávka "Dolní parkoviště" (400 m) nebo parkoviště "Hubertus" (500 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (přes Malou Morávku nebo Vrbno pod Prad.) do Karlovy Studánky zastávka "Dolní parkoviště" (400 m) nebo parkoviště "Hubertus" (500 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Bruntálu nebo Rýmařova přes M. Morávku do Karlové Studánky. Vyhrazena parkoviště lázní, parkovací místo je přiděleno u příjmu. Možnost také obecního parkoviště v Karlově Studánce.

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.Strava je podávána v lázeňském domě Libuše (1. patro).Časy jednotlivých denních jídel:- snídaně: 7:30 - 9:30 hod*- oběd:: 12:00 - 13:30 hod*- večeře: 17:00 - 18:30 hod*Výdej stravy probíhá pouze ve stanovených časech.*Konečný čas pro opuštění jídelny.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Horské lázně Karlova Studánka:- nejvýše položené lázně v České republice- jedno z nejčistších míst ve střední Evropě- jedinečná architektura- maximálně využívání přírodních léčivých zdrojů - minerální uhličitá voda a zřídelní plyn CO2, přírodní rašelina a jedinečný vzduch- Karlova Studánka je místo s velmi pozitivním a uklidňujícím vlivem na psychiku- moderní metody balneologie, fyziatrie a léčebné rehabilitaceKDE BUDETE SPÁTa) 1 a 2 - lůžkové pokoje , Spr.+WC, SAT/TV.b) 2 - lůžkové s možností dětské přistýlky (rozkládací křeslo nebo rozkládací lůžko), Spr.+WC, SAT/TV.7 lázeňských budov, které jsou od sebe vzdálené od 20 do 450 metrů. Ubytování se přiděluje dle požadavku a volné kapacity. Budova Libuše je vyhrazena pro klienty přes pojišťovny.CELKOVÁ KAPACITA460 lůžekFORMA STRAVYpolopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.Strava je podávána v lázeňském domě Libuše (1. patro).Časy jednotlivých denních jídel:- snídaně: 7:30 - 9:30 hod*- oběd:: 12:00 - 13:30 hod*- večeře: 17:00 - 18:30 hod*Výdej stravy probíhá pouze ve stanovených časech.*Konečný čas pro opuštění jídelny.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍbazénový komplex s hydroterapií, tepidáriem a finskou saunou (rozměr bazénu: 8 x 13,8 x 1,3 m).WELLNESS CENTRUM Bruntál (22 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna. Městské letní koupaliště v Bruntále (22 km).NEPŘEHLÉDNĚTEOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu. Pobyt s polopenzí začíná večeří v den příjezdu. Pobyt s plnou penzí začíná obědem. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK15,- Kč/noc/ osoba od 18 do 70 letPOBYT SE ZVÍŘETEMnepovolenPARKOVÁNÍ50,- Kč/noc

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

DOVOLENÁ NA HORÁCH - balíček nejen pro rodiny s dětmi (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný- 6x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x solná jeskyně- 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki (kolena)- 2x 90 min vstup do bazénového komplexu- volný vstup do fitness centra v Libuši- 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí Služby pro děti:- 6x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x solná jeskyně- 1x balíček s překvapením- 2x 90 min vstup do bazénového komplexu- volný vstup do fitness centra v LibušiBližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

POHODOVÝ WELLNESS (4 dny /3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x soukromý whirlpool- 1x aroma masáž- 1x solná jeskyně- volný vstup do fitness centra v LibušiSlužby pro děti:- 3x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x soukromý whirlpool společně s rodiči- 1x solná jeskyně- volný vstup do fitness centra v Libuši

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

MINIRELAX (3 dny /2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x přírodní minerální uhličitá koupel- 1x zábal z minerálního bahna Krymského jezera Saki (záda)- volný vstup do fitness centra v LibušiSlužby pro děti:- 2x ubytování s bufetovou polopenzí- volný vstup do fitness centra v LibušiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.