Hotel Antonie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Liberecký kraj, Frýdlant v Čechách
Ubytování Hotel Antonie
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 610 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisZbrusu nový hotel Antonie ve Frýdlantu je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízíme ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou. Celá rodina najde relaxaci a odpočinek v Antonie Spa Concept. Toto vybavení splní i nejnáročnější očekávání hostů s lázeňskými zvyklostmi. Naleznete zde vertikální turbosolárium, finskou saunu, infra saunu, whirpool, plavecký bazén, ochlazovací bazének, venkovní eko koupací jezírko s 20 metrovou plaveckou dráhou i pečlivě udržované travnaté odpočinkové plochy.WellnessHotel nabízí široká škálu wellness procedur a možnost využití rozsáhlého wellness centra, včetně římských lázní, saun, relaxační místnosti a bazénu. 
 StravaPanoramaticky prosklená restaurace nabízí celoroční výhled na hřebeny Jizerských hor. Restaurace umožňuje celodenní stravování. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů, večeře servírovaná.Typ ubytováníAntonie nabízí ubytování v komfortních pokojích, které jsou mimořádně prostorné (od 36 m2) a umožňují pohodlné umístění přistýlky nebo rozložení pohovky. Podstatná část pokojů je orientována na jih a má přímý přístup na zahradu hotelu, s rozlehlými travnatými plochami, dětským brouzdacím potůčkem, dětským hřištěm i místy ve stínu vzrostlých stoletých lip, s celou řadou příležitostí k trávení volného času s dětmi.


Dvoulůžkový pokoj STANDARD: Dvoulůžkový pokoj s prostornými lůžky a zdravotními matracemi se nachází v hlavní budově. Umístěny jsou v přízemí s přímým vstupem do hotelových zahrad, nebo v 1. patře s nezapomenutelným výhledem na Jizerské hory a frýdlantský zámek.
Dvoulůžkový pokoj DESIGN:Nadstandardně prostorné pokoje o rozloze 57 m2 jsou pouze 4 v celém hotelu. Mají kouzelný výhled na zahradní biotopu a hned při vstupu vás uhrane dechberoucí celoprosklená koupelná se sprchovým koutem i vanou pro romantické večery.
Dvoulůžkový pokoj s KRBEM: Třešničkou na dortu tohoto krásného pokoje s přírodním interiérem a francouzským oknem s terasou a zahradním nábytkem je vnitřní kamenný krb s posezením pro romantické večery. Samozřejmostí je překrásný výhled na daleké okolí.
Dvoulůžkový pokoj s širokou postelí: Pro ty, kteří si potrpí na velkorysý prostorový komfort při spánku. Postel o rozměrech SUPER KING je opravdovým letištěm ve vašem pokoji. Terasa s přímým vstupem do hotelové zahrady či elektricky ovládané předokenní rolety jsou tu taktéž.
Dvoulůžkový pokoj ANTONIE: Jediný pokoj v celém hotelu. Má vše, na co si jen vzpomenete. Obrovskou postel o rozměrech SUPER KING, krásný kamenný krb, sprchový kout i vanu. Navíc oplývá okouzlujícím výhledem na zámek a hory, kterým se můžete kochat ze soukromé terasy.
Dvoulůžkový pokoj WELLNESS: Ubytování v nejbližší dostupnosti Wellness & Spa zóny, masáží a venkovního biotopu. S hlavní budovou je propojen 70 m dlouhou podzemní chodbou. Cestu do restaurace si tak můžete zpestřit nezapomenutelným zážitkem.
Dvoulůžkový pokoj BEZBARIEROVÝ: Na Antonii se nachází 2 pokoje, které jsou plně přizpůsobeny hostům s omezenou mobilitou včetně vozíčkářů. Pokoje se nachází v přízemí hlavní budovy s přímým bezbariérovým vstupem do hotelových zahrad. Oba pokoje mají překrásný výhled na zámek.
Rodinný apartmán (na vyžádání v CK): Pro velké rodiny s dětmi, kamarády či kamarádky máme připravené prostorné rodinné apartmány o maximální kapacitě 8 lůžek včetně přistýlek. Jedná se o dva pokoje propojené dvojitými dveřmi včetně dvou koupelen. Celková rozloha je pak až 80 m2.
 Cena zahrnujeubytování, strava dle ceníku, neomezený vstup do Wellness a Spa i sport zónyPovinný poplatekmístní pobytová taxa 12 Kč / dospělá osoba / nocFakultativní poplatekpoplatek za zvíře 500 Kč / noc, postýlka dítě do 2,99 let ZDARMA (na vyžádání v CK), dítě 3-12 let / přistýlka na vyžádání v CK / za poplatekTip z okolí
Dříve utajené tragické frýdlantské železniční neštěstí ožilo téměř po šedesáti letech Pustošící povodně nejsou fenomén jen posledních let. V létě roku 1958 vydatné srážky sužovaly celou Evropu i Československo. Způsobily rozsáhlé záplavy spojené s mnoha lidskými tragédiemi. Ta největší se odehrála na železniční trati mezi Libercem a Frýdlantem v Čechách. Vzpomínka na ni znovu ožívá.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.