Hotel Harvey Františkovy lázně - Dovolená 8 dní

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Františkovy lázně, Hotel Harvey, Františkovy lázně
Ubytování Hotel Harvey Františkovy lázně
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 11 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Uvedená cena obsahuje:
7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard
7x plnou penzi
snídaně formou bufetu
servírovaný oběd, večeře - výběr z 3 menu a salátový bufet

Program:
vstupní lékařské vyšetření
2 procedury denně (PO-SO)
1 hlavní a 1 vedlejší procedura

Bonus pro Vás:
župany k zapůjčení zdarma
volný vstup do hotelového wellness
(bazén, finská a parní sauna, fitness)
minerální pramen přímo v hotelu

Popis stravování

Strava i procedury jsou zajištěny přímo v hotelu.

Popis ubytování

V příjemném prostředí naší plně klimatizované restaurace si můžete pochutnat na specialitách domácí, lokální i mezinárodní kuchyně. Kapacita restaurace Hotelu Harvey je 150 hostů. V letních měsících je k dispozici také letní terasa s příjemným výhledem do parkové zeleně. Náš bar nabízí pestrou nabídku nápojů a drinků, od fresh džusů až po míchané koktejly. Osvěžit se během cvičení můžete také v našem wellness baru.Spa Kur Hotel Harvey nabízí komplexní zázemí jak pro léčebné pobyty, tak pro relaxační a wellness pobyty. K dispozici je odborný lékařský dozor a všechny procedury a služby naleznete pod jednou střechou. Regenerace sil je trvalý proces, který je vlastní každému organismu a je přirozenou a trvalou součástí života. Každá únava si vyžaduje určitou dobu a určité metody k zotavení. Náš hotel nabízí služby, které se snaží tuto dobu zkrátit a urychlit. Slovo lázeňství má svůj základ v pojmu lázeň ve významu koupel. Lázeňství je zaměřeno na léčení a obnovu fyzických a psychických sil lidí, a to za využití léčivých přírodních zdrojů jako vody, peloidů, plynů a klimatických podmínek. Účinek je úzce spojen se změnou prostředí a místa.

Popis lokality ubytování

Spa Kur Hotel Harvey je místem, které právem budí pozornost. V decentním prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy na Vás čeká prvotřídní servis čtyřhvězdičkového hotelu, léčebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím Vaší fyzické i duševní relaxace.
Hotel Harvey leží na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Hotel Harvey představuje ideální volbu pro Váš lázeňský či relaxační pobyt ve Františkových Lázních. Nabízí totiž nejen kompletně vybavené balneo provozy a lékařský dohled 24 hodin denně, ale také zázemí pro příjemné wellness a relax pobyty pro regeneraci Vašeho těla a mysli.

Spa Kur Hotel Harvey Františkovy Lázně disponuje 75 pokoji s kapacitou až pro 170 osob. Pokoje typu standard jsou vybaveny: vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou / vanou, WC a fénem, bezpečnostní schránka, SAT TV, žehlící set, set na přípravu čaje a kávy, minibar s nabídkou alko i nelko nápojů, bezpečnostní zámkový kartový systém, pracovní stůl. Pokoje typu superior jsou řešeny jako 2 oddělené místnosti a některé pokoje jsou vybaveny také kuchyňským koutem. Tyto pokoje jsou vybaveny:Wi-Fi, vysokorychlostní připojení k internetu, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchou / vanou, fénem a 2x WC, balkon, odpočinková zóna (sofa), bezpečnostní schránka, SAT TV, žehlící set, set na přípravu čaje a kávy, minibar s nabídkou alko i nelko nápojů, bezpečnostní zámkový kartový systém, pracovní stůl.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.