Hotel pod Šikmou Věží

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Královehradecký kraj, Horní Lochov
Ubytování Hotel pod Šikmou Věží
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

PopisHotel Pod Šikmou Věží nabízí ubytování v Českém ráji pro rodiny s dětmi, páry či jednotlivce. Najdete Nás přímo v srdci Českého ráje a Prachovských skal, pouze 5 km od pohádkového města Jičína. Okolní prostředí tvoří krásný a čistý les, který je mimo jiné ideálním místem pro romantické procházky.

Součástí hotelu je útulná restarurace se zahrádkou, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky jídelního a nápojového lístku. Pokud tedy neplánujete pobyt v Českém ráji, neváhejte alespoň navštívit naši restauraci a ochutnejte tradiční speciality. Na své si přijdou I ti nejmenší, kteří si mohou hrát v hotelovém parčíku, kde na ně budete mít krásný výhled.

Český ráj nabízí spoustu zajímavých a krásných míst, které stojí za to navštívit. Pokud patříte mezi milovníky turistiky nebo raději poznáváte krajinu ze sedla kola můžete využít turistických cest nebo cyklostezek, které se nachází kousíček od hotelu.Stravasnídaně, polopenze nebo plná penzeTyp ubytování2,3 až čtyřlůžkové pokoj se sociálním zařízením, TVCena zahrnuje7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se stravou dle ceníku,  parkování u hotelu (nehlídané), wi-fiPovinný poplatekrekreační obecní poplatek 10 Kč / osobu / noc (platba na místě)Fakultativní poplatekdomácí mazlíček 100 Kč / den, zapůjčení kola 500 Kč / den,Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.