Hotel Sanatorium Mariot Františkovy Lázně - Post Covid pobyt

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Františkovy Lázně, Hotel Sanatorium Mariot, Františkovy Lázně
Ubytování Hotel Sanatorium Mariot Františkovy Lázně
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 9 625 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Uvedená cena obsahuje:
7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Comfort
7x plná penze - výběr z menu (k snídani, obědu a večeři nealkoholické nápoje zdarma - minerální voda, džus, čaj)
Lékařská vstupní kontrola
Individuální plán léčby předepsaný lékařem – 1 procedura na den/osobu
Klasické léčebně - lázeňské procedur
Závěrečná lékařská kontrola se zprávou
Župany a pantofle na pokoji zdarma
Volné užívání hotelového bazénu se slanou vodou
Bezdrátové internetové připojení na pokoji zdarma
Bezplatné parkovací místa
Klasické procedury: klasická částečná masáž, suchá plynová koupel, oxygenoterapie, podvodní masáž, perličková koupel, bahenní zábaly, fyzioterapie, lymfodrenáž, green press, magnetoterapie, plynové injekce, inhalace, elektroterapie, vodoléčba, ultrazvuk, jednoduché, parafínový zábal na ruce, aqua-gymnastika.
Doplňkové procedury: přírodní slatinný zábal, masáž reflexních zón chodidel, masáž hlavy.

Popis stravování

Strava i procedury jsou zajištěny přímo v hotelu.

Popis ubytování

Velmi dobře doplňuje nabídku pobytů ve Františkových Lázních, města jehož krásu a léčebné schopnosti v minulosti objevila řada osobností, například Johann Wolfgang Goethe, Ludwik van Beethoven, Johan Strauss, Alfred Nobel či kancléř Bismarck. Klidné město se světoznámou lázeňskou tradicí nabízí dvaadvacet minerálních pramenů, léčí se zde choroby srdeční, oběhové, ženské a pohybového ústrojí.Svým návštěvníkům poskytne Sanatorium Mariot lázeňskou a rehabilitační péči prováděnou pod odborným lékařským dohledem přímo v budově. Jedná se především o léčbu pohybového ústrojí a tyto léčebné procedury: Uhličitá koupel, vířivá koupel, perlivá koupel, podvodní masáž, magnetoterapie, ultrazvuk, elektroterapie, green Press, bahení zábal, parafin, plynové injekce, solux, klasické masáže, rehabilitační cvičení, lymfatické masáže, reflexní masáže, kryoterapie, EKG, gymnastika v bazénu s protiproudem.

Popis lokality ubytování

Františkovy Lázně, jedna z perel západočeského světově proslulého lázeňského trojúhelníku, jehož dalšími vrcholy jsou Mariánské Lázně a Karlovy Vary, má nové útulné sanatorium MARIOT. A trenér české fotbalové reprezentace, trenér vicemistrů Evropy 1996 Dušan Uhrin si Vás dovoluje srdečně pozvat k návštěvě tohoto zcela nového léčebného domu, nacházejícího se v blízkosti centra Františkových Lázní v klidném místě a obklopeném zelení.Sanatorium Mariot Františkovy Lázně nabízí pro Váš pohodlný pobyt 15 příjemných a komfortně vybavených místností - 5 apartmá a 10 dvoulůžkových pokojů. Každý z nich je vybaven sprchou nebo vanou, telefonem, rozhlasovým přijímačem, minibarem a TV s možností příjmu satelitních programů. K dispozici je společenská místnost s fontánou. Příjemná a útulná restaurace poskytuje jídla domácí i dietní kuchyně. Přímo vedle objektu je možno bezplatně parkovat.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.