Hotely Loket - Loket

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Loket
Ubytování Hotely Loket - Loket
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 420 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Rodinný hotelový komplex Loket se skládá ze 3 hotelů: Císař Ferdinand, St. Florián a U Bílého koně. Městečku dominuje románsko-gotický hrad Loket s expozicí stavebního vývoje hradu, muzeem historického porcelánu a historických zbraní. Hotel Císař Ferdinand: zrekonstruovaný hotel se nachází v objektu bývalé sladovny loketského pivovaru v centru. Na pivovarskou tradici bylo navázáno a součástí hotelu je rodinný Pivovar Svatý Florian.Hotel St. Florian se nachází na náměstí středověkého městečka Loket. Dřívější objekt loketské požární zbrojnice byl kompletně zrekonstruován a patron hasičů mu poskytl své jméno. Objekt je součástí MPR Loket a patří mezi kulturní památky České Republiky.Hotel U Bílého koně má obrovskou historickou tradici a krásnou terasu s romantickým výhledem na řeku Ohři a údolí. Zde slavil J.W.Goethe svoje 74 narozeniny s Ulrikou von Lewentzow.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotel Císař Ferdinand disponuje stylovou restaurací, vlastním pivovarem s pivnicí, letní terasou, výtahem, saunou, whirlpoolem, na objednávku masáže. Klienti využívají veškeré služby právě v hotelu Císař Ferdinand.Gastronomická specialita - Grilování selátka!V hotelu St. Florian: ubytování, výtah, Wi-Fi v celém objektu.Hotel U Bílého koně: kavárna, lihovar, ubytování.Každé úterý a čtvrtek od 17:30 hodin (letní měsíce) se na terase hotelu Císař Ferdinand otevírá slovanská podzemní pec - jediná na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou).

PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Lokte. Z autobusové zastávky přes most (200 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po hlavní silnici E49 z Karlových Varů směr Sokolov a Cheb, cca 12 km od Karlových Varů, hotel leží v blízkosti hradu. Parkování 80 m od hotelů na náměstí nebo na parkoviště pod mostem.Trasa: Praha - Loket 141 kmBrno - Loket 149 kmOstrava - Loket 520 kmGPS: 50°11'12.4"N 12°45'10"E

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze.Na stravu se dochází do centrálního hotelu Císař Ferdinand.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotelový komplex Loket:- romantické ubytování pod hradem Loket- Rodinný pivovar SVATÝ FLORIAN - Sbírka lázeňských kalíšků zapsaná v české knize rekordůKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi. (ubytování v jednom ze tří hotelu v koplexu - Hotel Císař Ferdinand, Hotel Svatý Florian, Hotel U Bílého koně)
Přistýlka je pevné lůžko.CELKOVÁ KAPACITA80 pokojů.FORMA STRAVYPolopenze.Na stravu se dochází do centrálního hotelu Císař Ferdinand.POBYT S DĚTMIDítě do 4,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 platících dospělých osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍKrytý bazén Sokolov (11 km) - v areálu bazén (25 m) s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m. Bazén Alžbětiny lázně Karlovy Vary (15 km) - nově zrekonstruovaný komplex Alžbětiných lázní nabízí plavecký bazén se sladkou vodou, relaxační bazén se 4 automasážními prvky (chrlič na masáž ramen a zad, vzduchová lůžka pro celkovou relaxační masáž, podvodní trysky s tlakovou vodou pro masáž dolních končetin a protiproud), dětské brouzdaliště, whirlpool, saunu.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem (nutno hlásit se na recepci hotelu Císař Ferdinand - 50 m) od 15:00 do 19.00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč/denPARKOVÁNÍ300 Kč / den - parkování na náměstí100 Kč / 24 hod - pod mostem

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu)- 1x uvítací přípitek (domácí medovina v den příjezdu)- 1x vstupenka do Muzea lázeňských pohárků- 1x vstupenka do Pivovarského muzea - rekreační poplatek BONUS: každé 5. pivo zdarma (nepřenosné, platí jen pro jednu a tutéž osobu a při jedné návštěvě restaurace, nelze sčítat)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)- 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu)- 1x uvítací přípitek (domácí medovina v den příjezdu)- 1x vstupenka do Muzea lázeňských pohárků- 1x vstupenka do Pivovarského muzea - rekreační poplatek BONUS: každé 5. pivo zdarma (nepřenosné, platí jen pro jednu a tutéž osobu a při jedné návštěvě restaurace, nelze sčítat)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

ZA PIVEM SVATÉHO FLORIÁNA (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2-chodové menu)- 1x uvítací přípitek (domácí medovina v den příjezdu)- 1x vstupenka do Muzea lázeňských pohárků- 1x vstupenka do Pivovarského muzea - rekreační poplatek BONUS: každé 5. pivo zdarma (nepřenosné, platí jen pro jednu a tutéž osobu a při jedné návštěvě restaurace, nelze sčítat)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.