Hrubá Skála - Zámecký Hotel a dep. Hostel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Český Ráj
Název ubytování Hrubá Skála - Zámecký Hotel a dep. Hostel
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Prohlídky zámku: červenec a srpen denně od 10:00 – 16:00 hod., červen a září v sobotu a neděli od 10:00 do 16:00 hod. Prohlídka trvá 30 minut a stojí 50 Kč. Vstup do areálu zámku 20 Kč.V okolí značené trasy pro turistiku a cykloturistiku - Český Ráj, hrady, zámky, město Jičín s aquaparkem a památkami. ZOO Dvůr Králové. Možnost zapůjčení elektrokol (za poplatek).

Popis stravování

snídaně (bufet nebo kontinentální - dle počtu hostů v hotelu). Snídaňové balíčky na vyžádání možné. Za příplatek možnost polopenze (výběr z menu).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. Sleva pro seniory nad 65 let.Balíček 2Cena pobytu 3denní romantika - Zamilovaní v Ráji (3-5 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře a 1x tříchodová večeře), 1x vstup do Eden Spa (90 min. - pára a sauna, relaxace), 1x čokoládovou masáž (25 min.), 1x vstup na vyhlídkovou věž zámku Hrubá Skála.Balíček 3Cena pobytu Open air lázně na Hrubé Skále (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x 3chodová večeře a 1x slavnostní 4chodová večeře s přípitkem), 1x privátní pobyt ve vířivce Open Air pro dva (30 min. pod širým nebem), 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x čokoládovou masáž zad (25 min.).Balíček 4Cena pobytu 3denní dámská jízda na zámku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x detoxikační zábal částečný, 1x vířivá koupel ve dvou, 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x vstup na zámeckou vyhlídkovou věž.BONUS: sleva 10 % na další procedury v hotelovém Eden Spa.Balíček 5Cena pobytu 6denní pobyt v Českém Ráji "65+" (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 1x kávu s desertem, 1x parafínový zábal, 1x koupel dle vlastního výběru.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, Zámecká restaurace, letní vyhlídková restaurace na hradbách, Lovecký salonek, Středověká krčma, zahrada, konferenční služby, wellness Eden Spa (sauna, pára, relaxační místnost, vířivka, masáže - vše za poplatek), pro děti postýlka a stolička, Wi-Fi (zdarma), půjčovna elektrokol (za poplatek), parkování v areálu zámku (na objednání za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost parkování před zámkem na velkém parkovišti (za poplatek).VYBAVENÍ POKOJŮHotel - 2, 3 a 4lůžkové (rodinné) pokoje a 2lůžkové apartmány (prostorné s koutem se sedací soupravou) , možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), TV-SAT, trezor, lednice, Wi-Fi (zdarma). Economy pokoje jsou v zámeckém křídle Velký Kastelán.Hostel - depandance - 3lůžkové (lůžka), 4lůžkové (dvoulůžko, palanda), 5lůžkové (3lůžka, palanda) a 6lůžkové (palandy) pokoje se společným soc. zařízením na chodbách, WI-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků. Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.