Jean De Carro - Karlovy Vary

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary
Název ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.

VYBAVENÍ
Recepce, Lobby bar, restaurace, Wi-Fi, parkoviště (omezený počet míst).Thermarium - whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora, široká nabídka masáží.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
MHD 250 m.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Jedinečný výhled ze všech pokojů na lázeňské panorama Karlových Varů - umístění hotelu v centru nad kolonádou.UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, telefon, minibar, župan.Přistýlka rozkládací lehátko.Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.CELKOVÁ KAPACITA30 pokojůSTRAVAPolopenze - snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menuDÍTĚJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍPlavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny. Přírodní koupaliště ROLAVA (5,7 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazényPOZNÁMKAPobyt začíná příjezdem v čase 14.00 - 18.00 hod a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM200 Kč/denPARKOVÁNÍ300 Kč/den u hotelu - nutno předem rezervovat, omezený počet míst.Parkování na ulici Moravská za 200 Kč/den (cca 300 m)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

KARLOVARSKÝ RELAX (4 dny/3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí – snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu - 1x káva a dezert v hotelové restauraci - 1x vstup do Thermaria pro 2 osoby na 1,5 hod (whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora) - 1x masáž zad a šíje pro každou dospělou osobu BONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-FiPlatící děti mají v ceně pouze ubytování se stravou.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR RELAX od 60 let (6 dní/5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí – snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu - 2x káva a dezert v hotelové restauraci - 1x vstup do Thermaria pro 2 osoby na 1,5 hod ( whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora) - Sleva 10% na přikoupené masáže BONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX JEAN DE CARRO (3 dny, 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí – snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu - 1x káva a dezert v hotelové restauraci- 1x Thermárium 90 minut (whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora)BONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-FiPlatící děti mají v ceně pouze ubytování se stravou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.