Jean De Carro - Karlovy Vary

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary
Název ubytování Jean De Carro - Karlovy Vary
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů.KARLOVY VARY a její zajímavosti: Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Máří Magdaleny, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, Rozhledna Diana, Vyhlídka Jelení skok, Zámecká věž, Karlovarské městské divadlo, Sklářské museum MOSER, Museum Jan Becher.Volný čas v okolí: Svatošské skály, Andělská hora, Božídarské rašeliniště, Přírodní rezervace Soos, Stolová hora Vladař, Hrad Loket, Zámek Kynžvart, 3 golfová hřiště, vodácká stezka Ohře, početné cyklotrasy a mnoho dalších míst a památek.

VYBAVENÍ
Recepce, Lobby bar, restaurace, Wi-Fi, parkoviště (omezený počet míst).Thermarium - whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora, široká nabídka masáží.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Karlových Varů na zastávku, Dolní nádraží (1,2 km), odtud MHD autobus č. 18 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (200 m od hotelu).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Karlových Varů, zastávka Tržnice (600 m) nebo Terminál (1,2 km), odtud MHD autobus č. 12 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (250 m od hotelu).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po E48 do Karlových Varů, sjeďte v Karlových Varech sjezdem na Hůrky, pokračovat po Pražské silnici k hotelu. Parkování u hotelu.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně formou bufetu a večeře 2 chodové menu

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Jedinečný výhled ze všech pokojů na lázeňské panorama Karlových Varů - umístění hotelu v centru nad kolonádou.UBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, telefon, minibar, župan.Přistýlka rozkládací lehátko.Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.CELKOVÁ KAPACITA30 pokojůSTRAVAPolopenze - snídaně formou bufetu a večeře 2 chodové menuDÍTĚJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍPlavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny. Přírodní koupaliště ROLAVA (5,7 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazényPOZNÁMKAPobyt začíná příjezdem v čase 14.00 do 18.00 hod a večeří v den nástupu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEM200 Kč/denPARKOVÁNÍ300 Kč/den u hotelu - nutno předem rezervovat, omezený počet míst.Parkování na ulici Moravská zacca 200 Kč/den (cca 300 m)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

KARLOVARSKÝ RELAX (4 dny/3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 2 chodové menu)- 1x káva a dezert v hotelové restauraci - 1x vstup do Thermaria pro 2 osoby na 1 hod (whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora) - 1x masáž zad a šíje pro každou dospělou osobu BONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-FiPlatící děti čerpají pouze ubytování se stravou.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR RELAX od 60 let (6 dní/5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 2 chodové menu)- 2x káva a dezert v hotelové restauraci - 1x vstup do Thermaria pro 2 osoby na 1 hod ( whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora) - Sleva 10% na přikoupené masáže BONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX JEAN DE CARRO (3 dny, 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu)- 1x káva a dezert v hotelové restauraci- 1x vstup do Thermaria pro 2 osoby na 1 hod ( whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora) BONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-FiPlatící děti čerpají pouze ubytování se stravou.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

JEAN DE CARRO VÁNOČNÍ SPECIÁL ( 4 dny / 3 noci)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu)- 2x Thermarium 90 min (sauna, whirlpool, aromakabina, infrakabina, solná komora)- 1x částečná klasická nebo aroma masáž (30 min)- župan- 1x štědrovečerní večeře- 1x sváteční oběd 25.12.- 1x posezení s koledami, vánočním pečivem a punčem- pro každého vánoční překvapeníBONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

DOKONALÁ VÁNOČNÍ RELAXACE ( 6 dnů / 5 nocí)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu)- 2x Thermarium 90 min (sauna, whirlpool, aromakabina, infrakabina, solná komora)- 1x masáž zada a šíje (30 min)- 1x reflecní masáž plosky nohou s minerální koupelí (45 min)- župan- 1x štědrovečerní večeře- 1x sváteční oběd 25.12.- 1x posezení s koledami, vánočním pečivem a punčem- pro každého vánoční překvapeníBONUSY ZDARMA - župan po celou dobu pobytu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

SILVESTR JEAN DE CARRO SPECIÁL ( 4 dny / 3 noci)- 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu)- 1x Thermarium 90 min (sauna, whirlpool, aromakabina, infrakabina, solná komora)- 1x klasická nebo aromamasáž částečná- župan- 1x Silvestrovský večer s programemBONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

SILVESTR A DOKONALÁ RELAXACE (6 dnÍ / 5 nocÍ)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu a večeře 3 chodové menu)- 2x Thermarium 90 min (sauna, whirlpool, aromakabina, infrakabina, solná komora)- 1x reflexní masáž plosky nohou s minerální koupelí- 1x částečná klasická masáž zad a šíje- župan- 1x Silvestrovský večer s programemBONUSY ZDARMA- župan po celou dobu pobytu - Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.