Jihlava - Penzion Dena

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Vysočina
Název ubytování Jihlava - Penzion Dena
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 825 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v okolí - Vodní ráj (2,5 km), tenis, squash, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fotbalové hřiště, fitness, masáže, půjčovna lyží, lyžařský areál Šacberk (5 km), kluziště, rybolov, hrady - zámky.

Popis stravování

snídaně (kontinentální).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, místní poplatek, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍkavárna, cukrárna, parkoviště, pro děti: dětská postýlka, koutek, pískoviště, horolezecká stěna; venkovní posezení, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje (s 2lůžkem nebo samostatnými lůžky), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, lednice, set na přípravu kávy nebo čaje, Wi-Fi (zdarma).4lůžkový apartmán se 2 ložnicemi (1x dvoulůžko a 2x samostatné lůžko) a obytným prostorem s rozkládací sedací soupravou (možnost 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, lednice, kuchyňská linka, Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceKraj Vysočina působí dojmem idylického obrazu venkova: nízké kopečky, nekonečné lesy, malebné louky, rybníky, říčky vinoucí se klikatě krajem a cesty lemované stromami. Na své si zde přijdou také milovníci historie. Kraj totiž skýtá mnoho historických míst – města, muzea, technické památky a jiná pozoruhodná místa. Celkem tři jsou na seznamu UNESCO. První z nich je historické jádro města Telč. Město se může pyšnit nejen zámkem, ale také slavným každoročně pořádaným Jarmarkem. V Třebíči pak nalezneme další dvě. Dalšími velmi významnými městy jsou Žďár nad Sázavou, a to díky zdejšímu Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého nebo Jihlava, kde je ke shlédnutí spousta historických památek. CHKO Žďárské vrchy poskytuje neskutečný zážitek především pro příznivce přírody. Kdo by chtěl trochu zábavy může navštívit Aquapark Vodní ráj, tři koupaliště nebo se může jít jen tak projít k rybníku, kterých je v kraji opravdu bez početně mnoho.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.