Jindřichův Hradec - Hotel Frankův Dvůr

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Jižní Čechy
Název ubytování Jindřichův Hradec - Hotel Frankův Dvůr
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 495 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: rybolov, minigolf, hřiště pro míčové hry, značené trasy pro cykloturistiku.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný ZDARMA.

Popis stravování

snídaně (bufet). Možnost obědů a večeří je možno objednat z jídelního lístku v místní restauraci, která používá suroviny z regionálních farem. Na objednávku možnost grilování či opékání buřtů u táborového ohně.

Popis ubytování

Balíček 1Cena balíčku Wellness víkend s projížďkou na koních (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x ochutnávku vína, 1x vyjížďku na koních pro 2 osoby (farma cca 10 km od hotelu - 60 min.), volný vstup do bazénu, parkování.BONUS: sleva 20 % na přiobjednané wellness službyBalíček 2Cena balíčku Láska v každém věku (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři, 1x ochutnávku vína, 1x odpolední kávu s moučníkem, 1x V.I.P. treatment na pokoji, 1x whirlpool pro dva (20 min.), 1x sauna pro 2 osoby (60 min.), volný vstup do bazénu, parkování.Balíček 3Cena balíčku Relax v pracovním týdnu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 1x večeři, 1x odpolední kávu a zákusek, 1x Whirlpool (20 min. na pokoj), 1x masáž částečnou (30 min.), volný vstup do bazénu, parkování.Nástup na pobyt Ne - ÚtBalíček 4Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), pobyt se psem/kočkou, parkování.Balíček 5Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x ochutnávku vína, 1x večeři, 1x kosmetickou masáž obličeje, 1x masáž (30 min.), 1x 30 min. Whirlpool pro 2 se sklenkou sektu (20 min.), volný vstup do bazénu, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, jídelna, sál, salónek, venkovní posezení, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – hřiště, strava, postýlka, vanička, stolička a atrakce; úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. potřeb, úschovna lyží, wellness centrum (sauna, masáže, bazén, solárium, manikúra, pedikúra), parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje, 2 až 4lůžkové mezonetové apartmány, 4lůžkové bungalovy, 2lůžkové a 4lůžkový nové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo hydromasážní vana, WC, fén), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), možnost 1-2 přistýlek. Mezonetové apartmány mají ložnice v patře. Nové apartmány vyšší kategorie jsou prostorné, moderně vybavené. Kuchyňkou, jídelním koutem a posezením jsou vybaveny pouze bungalovy. Všechny pokoje s výjimkou apartmánu v bungalovu jsou přístupné pouze po schodišti.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceJižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná. Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.