Jizerské hory na kole

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na kolo
Cena za osobu celkem za 4 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Silničky přes hřebeny Jizerských hor a nejlehčí traily pro každého

Program zájezdu

1. den

Příjezd do rekreačního střediska, ubytování se, večeře s možností pozdějšího příjezdu, seznamovací večírek.

2. den

Seznámení se se Singltrekem pod Smrkem: lehké červené flow traily Libverdská strana, Ludvíkovský traverz, Novoměstská strana a Rapický okruh. (31 km, ↑640 m, ↓640 m)

3. den

Jizerské hory: cyklobusem nebo po silnici na kole na Smědavu, po horských silničkách přes rozhlednu na Čihadle, Šámalovu chatu, Oldřichov do Hejnic (muzeum horolezectví, kostel Navštívení Panny Marie). (42 km, ↑450 m, ↓840 m, s výjezdem na Smědavu +12 km, ↑400 m, spousta možností zkrácení či prodloužení)

4. den

Singltrek podruhé: snadné traily Hřebenáč a Obora nad Novým městem pod Smrkem. (40 km, ↑770 m, ↓770 m, přídavek černý, ale i tak lehký trail podél skal Hejnický hřeben +12 km, místo Hřebenáče a Obory možno jet na traily na polské straně)

5. den

Jizerka: cyklobusem nebo autem na Smědavu, kolem nejcennějších rašelinišť na Jizerku, bunkrovou cestou a překrásnou krajinou středního Jizerského hřebene kolem dalších rašelinišť k nám již známému občerstvení Hubertka. (32 km, ↑480 m, ↓870 m, možnosti prodloužení i zkrácení nebo návratu k autu na Smědavu, přídavek na nejvyšší vrchol české části Jizerek Smrk 1124 m pěšky nebo s kolem +↑190 m)Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.