Kampa - Stará Zbrojnice - Praha 1

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Praha a Střední Čechy, Praha
Název ubytování Kampa - Stará Zbrojnice - Praha 1
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 840 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Sivek Hotels Hotel Kampa - Stará Zbrojnice **** leží u parku Kampa, obklopen historickými památkami Malé Strany, kousek od lanovky na Petřín. V roce 2019 byly pokoje vybaveny novým nábytkem a hotel okouzlí klienty historií, která na ně po celou dobu jejich pobytu dýchá. Repliky dobových zbraní a rytířského brnění v restauraci je přenesou zpět v čase do dob, kdy sláva a čest byla na prvním místě.Hotel se nachází v malebném prostředí romantických uliček pražské Malé Strany v těsné blízkosti parku Kampa, Pražského hradu, Karlova mostu, Národního divadla, sídla České filharmonie Rudolfina a řeky Vltavy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, výtah, velké parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem na Hlavní nádraží, odtud tramvaj č. 9 do stanice Újezd, odtud cca 3 min pěšky nebo možnost zavolat hotelový vůz pro zavazadla.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem na Florenc, odtud tramvaj č.3 na Jindřišská, zde přestup na tramvaj č. 9 do stanice Újezd, odtud cca 3 min pěšky nebo možnost zavolat hotelový vůz pro zavazadla.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem směr centrum, hotel leží na Malé Straně, kousek od lanovky na Petřín. Parkování u hotelu na hotelovém parkovišti.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Kampa - Stará Zbrojnice ****:- hotel na Vás dýchne historií - obklopen romantickými uličkami a památkami Malé Strany- kousek od parku Kampa a Vltavy- hotel je v blízkosti Michnova paláce, jehož první zmínka pochází z roku 1293KDE BUDETE SPÁT1, 2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, fén, Wi-Fi, trezor, telefon, výkonný přenosný ventilátor3 - lůžkové pokoje na ověření. Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.CELKOVÁ KAPACITA84 pokojůFORMA STRAVYsnídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍPlavecký bazén STRAHOV (3,5 km)Lázně AXA (3,5 km) - bazén (12 x 25 m), sauna, masáže, solárium.AQUAPARK AQUAPALACE Praha Čestlice(18 km, výjezd z Prahy směr Brno):Vodní svět - zábava pro celou rodinu ve třech tematických palácích a venkovní zóně, 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, potápěčská jáma, bazén s umělým vlnobitím, dětské bazénky, brouzdaliště a další atrakce, plavecký bazén, pomalé a rychlé řeky (délka 450 m), vířivky, masážní lavice, relaxační prostor, teplota vzduchu je 30 °C, vody 28 °C, whirlpooly mají teplotu 34 °CSvět saun - 12 druhů finských a římských saun, koupele a místa k odpočinku Wellness centrum - 6 whirlpoolů, různé masáže, kosmetické ošetření Fitness centrum - kardiozóna, přístroje na posilování, aerobic, pilates, spinning atd.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/os./denPOBYT SE ZVÍŘETEMcca 150 Kč /denPARKOVÁNÍPro pobyty od 1.6.2021250 Kč / den (nutná rezervace předem)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT NA KAMPĚ (min. 3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- ubytování s bufetovou snídaní (dle zvoleného počtu nocíBONUSY ZDARMA: Wi-FiTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.