Karlštejn - Romantický hotel Mlýn

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Název ubytování Karlštejn - Romantický hotel Mlýn
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 235 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Relax centrum, koupání Berounka (travnatá pláž), rybaření, pěší a cykloturistika, Golfový resort Karlštejn - 27 jamek, hrad Karlštejn, Zoopark Karlštejn, Karlštejnské vinice, vyhlídkové lety balónem, lomy Velká a Malá Amerika, Solvayovy lomy, Koněpruské jeskyně.

POZNÁMKA
Parkování je možné v areálu hotelu zdarma. Parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily.Domácí zvířata nejsou povolena.

Popis stravování

snídaně (bufet).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, bar, terasa, zahrada, úschovna zavazadel, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), parkoviště, dobíjecí stanice pro elektromobily, Relax centrum (finská sauna, vířivka, fitness centrum).VYBAVENÍ POKOJŮ2lůžkový pokoj Dvoulůžkový, Klima, Exekutiv a Best (volně stojící vana, prosklená moderní koupelna s dešťovou sprchou, bez možnosti přistýlky), 3lůžkový Rodinný pokoj, možnost přidání mobilní přistýlky pro dítě do 6 let zdarma, 7-18 let za poplatek, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, toaletní potřeby, fén), Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, minibar, telefon. Navíc: Klima, Exekutiv a Best s klimatizací. Navíc: Exekutiv a Best příslušenství pro přípravu kávy, župan, hotelové přezuvky a stojan na oblečení.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.TIPY NA VÝLET: -Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)-hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady-Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO-Muzeum lidových staveb v Kouřimi-Tvrz MalešicTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.