Klatovy - Hotel Centrál

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Klatovy - Hotel Centrál
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 960 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
v okolí - tenisové kurty, sportovní střelba, bowling, squash, badminton, lezení, fotbalový areál, volejbalový areál, jízda na kánoích, značené trasy pro cykloturistiku. V blízkosti sportovní areály (sportovní haly, atletický a fotbalový stadion, zimní stadion, lesopark s běžeckými trasami, fit centrum, volejbalové a tenisové kurty, squash, bowling, pronájem horských kol, beach - volejbalové kurty, venkovní i krytý bazén).

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr z menu).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do bazénu, Wi-Fi, parkování.Balíček 2Cena pobytu Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, procedury (1x perličková koupel, 1x masáž zad a šíje (25 min.), 1x rašelinový obklad zad), volný vstup do bazénu, Wi-Fi, parkování.Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.Balíček 5Cena pobytu Léto ve všední dny (5 nocí zahrnuje 3x ubytování se snídaní, volný vstup do vnitřního i venkovního bazénu, využití solné a finské sauny, Wi-Fi, parkování.Nástupní den neděle, odjezd pátek.Balíček 7Cena pobytu Odpočívej ve svátcích (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 1x rašelinový zábal, 1x vstup do sluneční louky (pro dva), volný vstup do bazénu a sauny, 1x bublinky v bezénu, bublinky v lahvi (koupání se sklenkou sektu), Wi-Fi, parkování.BONUS: sleva 10 % na masáže lávovými kamenyBalíček 8Cena pobytu EXKLUSIV (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 3 špičkové masáže a procedury (1x relaxační masáž lávovými kameny s detoxikačními a blahodárnými účinky na celý organismus i na lymfatický systém (50 min.), 1x uvolňující perličková koupel s významnými účinky na svaly a klouby znásobena působením konopných a bylinných látek a výtažků (20 min.), 1x masáž zad a šíje s využitím konopných olejíčků s možností výběru tří účinků - uvolňujícího, stimulujícího či detoxikačního (20 min.), volný vstup do bazénu se slanou vodou, 1x sluneční louka "jen pro dva", využití solné a finské sauny, Wi-Fi, parkování.Balíček 9Cena pobytu Týden LÉTO (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, volný vstup do vnitřního i venjovního bazénu, využití solné a finské sauny, Wi-Fi, parkování.Balíček 10Cena pobytu Týden Super Last Jaro (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování se snídaní, wellness balíček: volný vstup do bazénu, solné a finské sauny, 1x skuneční zahřívací relax ve sluneční louce (15 min.), Wi-Fi, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace, bar, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, salónek, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, stolička, strava a hřiště; úschovna kol a lyží, wellness centrum (relaxační bazén 8x6 m se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a masážními lavicemi, multifunkční sauna, masáže, hydroterapie, termoterapie, uhličité koupele), venkovní bazén, dětský bazén, manikúra, pedikúra, kosmetika, garáž, parkoviště, akceptace platebních karet.VYBAVENÍ POKOJŮ1lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.2lůžkové pokoje s možností dvoulůžka či samostatných lůžek a jedné přistýlky na vyžádání, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.3lůžkové pokoje, dvoulůžko a samostatné lůžko, možnost jedné mobilní přistýlky na vyžádání, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, Wi-Fi.4lůžkový pokoj, dvě dvojlůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi.Apartmá - obývací část a ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky (rozkládací sofa pro 1 dospělého nebo 2 děti), TV-SAT, Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.