Kostelec nad Orlicí - Hotel u Splavu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Východní Čechy
Název ubytování Kostelec nad Orlicí - Hotel u Splavu
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Nedaleko hotelu se nachází koupaliště, tenisové kurty, půjčovna lodí, aquaparky, lyžařské areály, turistické a cykloturistické stezky, Lesopark Lípová stráň, hrady, zámky, rozhledny a arboreta. Dále například Babiččino údolí v Ratibořicích, kostel v Neratově a poutní místo Homol.Hotel nabízí možnost rybaření, sjednání projížďky na koni, zajištění teambuildingových programů, rodinných akcí, grilování kýt nebo gyrosu na hotelovém grilu.

POZNÁMKA
Domácí mazlíčci jsou na hotelu za poplatek vítáni.

Popis stravování

možnost doobjednání snídaní či polopenze vlastní (možnost příplatku za společnou kuchyňku na patře a lednici na pokoj Standard) nebo za příplatek snídaně (bufet nebo servírovaná v případě nižšího obsazení hotelu) či polopenze (servírovaná).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování v počtu dle zvolené délky pobytu a parkování u objektu. Za příplatek možnost dokoupení snídaní nebo polopenze.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, restaurace s terasou, salónek s krbem a TV, společná kuchyňka na patře (využití za poplatek), úschova zavazadel v den nástupu a odjezdu, místnost pro úschovu kol, parkoviště, Wi-Fi (zdarma).VYBAVENÍ POKOJŮ1–3lůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV, Wi-Fi (zdarma).1-3lůžkové pokoj LUX, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), vyšší matrace, lednice/minibar, balkon, TV, Wi-Fi (zdarma).Apartmány, propojené dvoupokoje s dvěma lůžky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV, Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceVýchodní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat. Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem. Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu. Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.