Krakonoš - Mariánské Lázně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně
Název ubytování Krakonoš - Mariánské Lázně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 2 320 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, kabinkové lanovky, jízdárny, dančí obory, rozhledny Hamelika a známého parku miniatur Boheminium.Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde vyvěrá mnoho léčivých minerálních pramenů. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, směnárna, restaurace, lobby bar (k dispozici 24 hod denně), venkovní terasa, vnitřní bazén, solná jeskyně, zajištění vstupenek na různé kulturní akce, hlídané parkoviště, Wi-Fi internet v celém hotelu zdarma, pedikúra za pomocí rybiček GARRA RUFA. Lyžárna/kolárna, bezpečnostní trezor na recepci zdarma, letní venkovní terasa.Balneoprovoz: suchá vodní masáž, infra sauna, chmelová koupel,konopná koupel, bylinná koupel, ovesná koupel, koupel s mořskou solí, plynové injekce, podvodní masáže, perličkové koupele, masáže - čokoládové, klasické, reflexní i masáže plosek, masáž lávovými kameny, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, rašelinové obklady, zábal z Mrtvého moře, skupinová vodní gymnastika, lymfoven - proti celulitidě, plynové obálky, parafín. Součástí areálu hotelu je "pohádkový sochařský ráj", kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, vč. posezení (lavičky).Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel*** Superior

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Prahy po dálnici E50 přes Plzeň do Mariánských Lázní (sjezd na 128 km na silnici č. 21 Chodov, Chodová Planá). V Mariánských Lázních po ulicích Máchova, Anglická, Pod Panoramou až k hotelu. Vzdálenost: z Prahy 171 km, z Brna 375 km, z Ostravy 551 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK nebo na místě (široký výběr jídel v restauraci).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek (cca 80 Kč / den, v případě dovozu vlastního pečiva - bez příplatku)Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Krakonoš Mariánské Lázně:- klidné místo obklopené přírodou mimo rušné centrum lázní vhodné i pro rodiny s dětmi- lyžařský areál Mariánky pouhých 300 m- bio pedikúra ("ryba doktor")- balneoprovoz: mj. suchá vodní masáž a infrasauna- bonus v podobě slevy do muzea Becherovky- hotel zajišťuje rybářské povolenky: chlapi rybaří - dámy relaxujíKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, fén, telefon. Na ověření: pokoje pro rodiny s dětmi (4 - lůžkové apartmány = dvě místnosti), vana, WC, lednička fen, telefon, SAT/TVHotel je BEZBARIÉROVÉ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA86 pokojůFORMA STRAVYPolopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK nebo na místě (široký výběr jídel v restauraci).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek (cca 80 Kč / den, v případě dovozu vlastního pečiva - bez příplatku)Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.POBYT S DĚTMIAž 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍHotelový vnitřní bazén (6 x 11,5 m) s protiproudem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 5,5 km) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK50 Kč / os. / denPOBYT SE ZVÍŘETEM220,- Kč/ nocPARKOVÁNÍ100,- Kč/noc - parkoviště hlídané bezpečnostní agenturou každý den od 18:00 do 06:00 hodin.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT - ubytování s polopenzí - dle zvoleného počtu nocí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - volný vstup do bazénu- Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX PROGRAM (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x klasická masáž částečná- 1x perličková koupel- 1x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-FiZměna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX PROGRAM (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x klasická masáž částečná- 1x perličková koupel- 1x Lymfoven- 1x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-FiZměna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

RELAX PROGRAM (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x klasická masáž částečná- 1x perličková koupel- 1x masáž s aroma olejem částečná- 1x koupel v soli z Mrtvého moře- 2x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

RELAX PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný ) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka, - 1x klasická masáž částečná- 1x perličková koupel- 1x masáž s aroma olejem částečná- 1x koupel v soli z Mrtvého moře- 3x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-FiZměna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

GARRA RUFA - biopéče o ruce a nohy (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x klasická masáž- 2x Garra Rufa- 1x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-FiZměna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

DÁMSKÁ JÍZDA MEDICAL (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x vodní fitness- 1x aroma masáž- 1x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-FiZměna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

ANTISTRES MEDICAL (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x masáž s aroma olejem- 1x bylinná koupel- 1x parafínový zábal na ruce- 1x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-FiZměna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.9

BEAUTY MEDICAL (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem, v den nástupu jednotné menu) - lékařská prohlídka- 1x čokoládová masáž- 1x koupel s vonnou esencí- 1x lymfoven se skořicovým gelem- 2x solná jeskyně- volný vstup do bazénu- Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.