Kraskov - Třemošnice - Starý Dvůr

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Východní Čechy, Třemošnice - Starý Dvůr
Název ubytování Kraskov - Třemošnice - Starý Dvůr
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
EA Hotel KRASKOV**** leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách 4 km od Sečské přehrady a 21 km jihozápadně od Čáslavi. Nově zrekonstruovaný hotel a chaty byly dříve známé jako oblíbené rekreační středisko. Dnes nabízí moderní hotelové služby pro širokou klientelu. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů. Krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor a blízká města jako Chrudim, Pardubice, Kutná Hora nabízí bohaté vyžití. Od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotelová restaurace, lobby bar, kavárna a vinárna, letní terasa, venkovní grilování, kongresový sál (pro 140 osob), velký sál (pro 100 osob), salonky (pro 45 a 30 osob), Wi-Fi.WELLNES CENTRUM - vnitřní bazén (8 x 4 m), venkovní bazén (12 x 6 m), 2x whirlpool (pro 6 osob a pro 4 osoby), finská sauna a pára, odpočinková zóna, masáže, kosmetické procedury.Fitness centrum, 2 bowlingové dráhy, tělocvična (na nohejbal, volejbal, florbal, basketbal, badminton atd.). Vnitřní a venkovní stolní tenis, šipky, dětský koutek a dětské hřiště, 2 tenisové kurty, víceúčelové venkovní hřiště s umělým travnatým povrchem (na volejbal, nohejbal, badminton atd.), beach volejbal, pétanque, venkovní posilovna pro dospělé, horolezecká stěna, minigolf, venkovní kuželky, cyklostanice s půjčovnou kol a občerstvením, půjčovna loděk a šlapadel, půjčovna běžek, turistické infocentrum přímo v areálu hotelu (prodej map).

PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 100 m (Seč - Počátky - Peklo).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Z Prahy: Jeďte po silnici č.12 směr Kolín (exit 62 z Pražského okruhu), před Kolínem najeďte na silnici č.38 směr Čáslav, za městem Čáslav odbočte vlevo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m.Z Brna: Jeďte po dálnici D1 směr Praha. Na sjezdu 112 zatočte doprava na silnici č.38 směr Havlíčkův Brod. Projedete Havlíčkův Brod a pokračujte rovně směr Čáslav. Před Čáslaví odbočte vpravo na silnici č. 337 směr Žleby a Ronov nad Doubravou. Pokračujte rovně a za obcí Starý Dvůr odbočte vpravo směr Počátky. Hotel se nachází vpravo cca po 300 m.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (dvouchodové) za příplatek v CK a obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel KRASKOV****- poskytuje moderní hotelové služby pro širokou klientelu- vhodný pro rodiny s dětmi, páry, pro pořádání kongresů a teambuildingů- nachází se mezi Prahou a Brnem, je výhodný pro dojezd z obou metropolí- zázemí hotelu a celého areálu nabízí bohaté sportovní vyžití- krásná příroda Chráněné krajinné oblasti Železných hor- od hotelu vedou cyklostezky a turistické trasy- česká i mezinárodní kuchyněKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo - vhodné spíše pro děti), sprcha nebo vana + WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon s přímou provolbou, minibar, trezor, Wi-Fi.Na ověření: 1 - lůžkové pokoje, pokoje s balkonem a s klimatizací.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITACelková kapacita areálu je 175 lůžek:HOTEL - 105 lůžek včetně přistýlek (45 pokojů)RODINNÉ CHATKY - 80 lůžek včetně přistýlek v 8 dvouvilách (v každé vilce jsou 2 ubytovací jednotky s 5 lůžky)FORMA STRAVYSnídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (dvouchodové) za příplatek v CK a obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,9 let bez nároku na lůžko se stravou shodnou s dospělým ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍV hotelu vnitřní bazén (8 x 4 m) a venkovní bazén u hotelu (12 x 6 m - otevřený pouze během letních měsíců).Sečská přehrada (4 km) - koupání, vodní sporty, rybolov.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 7:00 do 10:00 hod. druhý den ráno.Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní od 7:00 do 10:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK5,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM350,- Kč/den - povoleni pouze drobní psi a kočkyPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT• ubytování s bufetovou snídaní, při menším počtu hostů jsou snídaně servírovanéBONUSY ZDARMA• Wi-Fi v celém hotelu• bezpečnostní schránka na pokoji• venkovní bazén s brouzdalištěm• fitness, šipky• úschova kol• parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ 50+(6 dní/5 nocí, pobyt neděle - pátek, pro osoby od 50 let)• 5x ubytování s polopenzí- snídaně bufetové, při menším počtu hostů servírované- večeře dvouchodové nebo bufetové (podle obsazenosti hotelu)• 1x odpolední káva nebo čaj• denně volný vstup do Wellness (pára, sauna, vnitřní bazén) - čas využití může být stanoven hotelem na místě• 15% na bowling a využívání sportovišťBONUSY ZDARMA• Wi-Fi v celém hotelu• venkovní bazén s brouzdalištěm• fitness, šipky• bezpečnostní schránka na pokoji• úschova kol• parkováníPobyt v termínech 1.4. - 1.7. a 1.9. - 19.12.2021.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

DOVOLENÁ 50+(6 dní/5 nocí, libovolný den nástupu, pro osoby od 50 let)• 5x ubytování s polopenzí- snídaně bufetové, při menším počtu hostů servírované - večeře dvouchodové nebo bufetové (podle obsazenosti hotelu)• 1x odpolední káva nebo čaj• denně volný vstup do Wellness (pára, sauna, vnitřní bazén) - čas využití může být stanoven hotelem na místě• 15% na bowling a využívání sportovišťBONUSY ZDARMA• Wi-Fi v celém hotelu• bezpečnostní schránka na pokoji• venkovní bazén s brouzdalištěm• fitness, šipky• úschova kol• parkováníV termínu 1.7. - 1.9.2021 není možný pobyt pro 1 osobu (tzn. není možný 1-lůžkový pokoj)!!!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.