Lázně Jáchymov - Jáchymov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krušné Hory, Jáchymov
Název ubytování Lázně Jáchymov - Jáchymov
Typ ubytování Lázeňský hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem od 3 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Lázně Jáchymov jsou unikátem nejen evropského, ale i světového lázeňství. Jsou prvními radonovými lázněmi na světě a nejúčinnějšími v Evropě.Lázeňská čtvrť se nachází v dolní části města. Kromě hotelů a penzionů zde najdete Kulturní dům a lázeňský park s altánkem, kde se konají společenské a kulturní akce. V lázeňském centru města se protínají vycházkové trasy a cyklostezka. Autobusová zastávka "Jáchymov, lázně" je výchozím místem výletů do okolí. Lázeňské hotely nabízejí pod jednou střechou léčbu, relaxaci, kulturní a společenské vyžití.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Hotel Radium Palace **** - hotel nabízí nejvyšší komfort pro léčebné, relaxační a wellness pobyty - recepce, rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool, parní sauna, suchá sauna a infrasauna, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-FiHotel Běhounek *** Superior - lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor - hotelová recepce, wellness recepce, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, směnárna, restaurace Bellevue a Bohemia, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, společenský sál, knihovna, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, výtah, Wi-FiHotel Astoria *** - hotel pro relaxační či aktivní dovolenou, turisté, cyklisté a lyžaři vítání - recepce,úschovna kol a lyží, v létě relaxační terasa na střeše nové restaurace U Vodopádu, výtah, Wi-FiStolní tenis, biliár, zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.LÁZEŇSKÉ CENTRUM AGRICOLA- lázeňské centrum Agricola leží v centru lázní, přímo naproti hotelu Astoria. Vedle lázeňských procedur, solné jeskyně, kryokabiny a fitness, nabízí také aquacentrum se saunovým dolem.V aquacentru najdete bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční louku.Ve štole saunového dolu najdete parní sauny, infrasaunu, bylinkovou a finskou saunu. K ochlazení můžete využít venkovní bylinkovou odpočívárnu, k relaxaci střešní terasy s lehátky a bosou stezkou.

PŘÍJEZD VLAKEM
V Jáchymově není železniční zastávka. Nejbližší železniční stanice je v Ostrově, odkud hotel zajišťuje přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod.U ostatních spojů s příjezdem po 14.00 hod. si můžete sjednat odvoz na tel. 602 100 149. Pro vyhledání vhodného vlakového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.czAktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Zařiďte si návaznost Vámi vybraných spojů tak, abyste mohli cestovat z Karlových Varů, zastávky Tržnice v 11.40 ve dnech pondělí až pátek, a lázně zařídí bezplatný odvoz z autobusové zastávky Jáchymov-lázně do Vámi rezervovaného hotelu. Příjezd z Karlových Varů do Jáchymova je pravidelně ve 12.14 hodin.TIP na autobusové spojení z PrahyBUS 854 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.35BUS 1411035 PHA, Florenc 8.30 – KV, Tržnice 10.40BUS 854 PHA, Hradčanská 8.50 – KV, Tržnice 10.35Linka z Karlových Varů do Jáchymov, lázně (s následným rozvozem do hotelů)Bus 421101 17 KV, Terminál 11.40; KV, Tržnice 11.45Budete-li chtít využít jiného spoje z Karlových Varů do Jáchymova, od kterého není bezplatný odvoz, můžete si placený odvoz objednat v recepci hotelu, kde máte zarezervovaný Váš pobyt.Pro vyhledání vhodného autobusového spoje do Jáchymova doporučujeme jizdnirady.czAktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Směr Karlovy Vary – Ostrov – JáchymovCheb - 63kmChomutov - 49kmKarlovy Vary - 21kmPlzeň - 97kmPraha - 148kmTeplice - 92kmParkování u jednotlivých hotelů za poplatek.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.Otevírací doba lázeňských restaurací:•snídaně: 07:00-09:30 hod.•obědy: 11:30-14:00 hod.•večeře: 17:30-19:30 hod.c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U VodopáduBezlepková strava možná na ověření, za příplatek.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Lázně Jáchymov?- SLEVA 12% PRO POJIŠTĚNCE ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN 111, 201, 205, 207, 209, 211 NA POBYTOVÉ BALÍČKYº PRO ZDRAVÝ POHYBº KÚRA NA ZKOUŠKUº REGENERACE PO COVID-19- Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody- léčení pomáhá přiº onemocnění kloubůº periferního nervového systému a páteřeº kožních nemocechº vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebo dnouº zlepšuje stavy po úrazech a operacíchº specialisté na léčbu Bechtěrevovy chorobyº oběhové ústrojí (některé indikace)- bohaté kulturní a společenské využitíKDE BUDETE SPÁTa) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie Komfort Plus v Hotelu Běhounek***Superior - Spr. + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi, pokoje s balkonemb) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie Komfort Plus Hotelu Radium Palace**** - Spr. nebo vana + WC, SAT TV, fén, minibar, telefon, trezor, župan, Wi-Fic) 1 a 2 - lůžkové pokoje kategorie Komfort Plus v Hotelu Astoria *** - Spr. + WC, SAT TV, telefon, minibar, župan na vyžádání zdarma, Wi-Fi.Rodinné aparmány 2+2 v hotelu Astoria.Není povolena 1 osoba ve 2 - lůžkovém pokoji. Nutno ověřit 1 - lůžkový pokoj.Hotel disponuje bezbariérovými pokoji v Hotelu Radium Palace a Hotelu Běhounek - na ověření.FORMA STRAVYPolopenze nebo plná penze - dle typu pobytu.a) Hotel Běhounek Superior - stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, několika čerstvých zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici. Na své si přijdou i vegetariáni. Moučníky z domácí výroby.b) Hotel Radium Palace nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem.Otevírací doba lázeňských restaurací:•snídaně: 07:00-09:30 hod.•obědy: 11:30-14:00 hod.•večeře: 17:30-19:30 hod.c) Hotel Astoria - snídaně a večeře formou bufetu se podávají v nové restauraci U VodopáduBezlepková strava možná na ověření, za příplatek.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍ- hotelové bazényAQUACENTRUM AGRICOLA (v areálu lázní) :- bazén se dvěma plaveckými dráhami, pro nejmenší návštěvníky je připraven bazének s vodopádem a pro větší děti tobogán. V létě můžete využít opalovací terasu a sluneční loukuNEPŘEHLÉDNĚTEPobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17.15 do 18.30 hod a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyty s plnou penzí začínají obědem od 11:00 hod a nástupem na pokoj od 14:00 ( dle možností dříve) a končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK35 Kč / noc (s výjimkou nevidomých osob, držitelů průkazů ZTP/ P a jejich průvodců)POBYT SE ZVÍŘETEMnutno ověřit u hotelu:- malé plemeno - 350 Kč / den- velké plemeno - 100 Kč / den / v kotci u minigolfového hřištěPARKOVÁNÍzpoplatněno, dle výběru ubytování - cca 80 Kč / den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

KÚRA NA ZKOUŠKU (8 dní / 7 nocí, nástup neděle - pátek) - 7x ubytování s bufetovou plnou penzí- 1x konzultace s lékařem- 3x radonová koupel- 2x přísadová koupel se zábalem- 1x uhličitá koupel se zábalem- 2x suchá uhličitá koupel - plynná- 2x klasická masáž (částečná)- 1x parafínový zábal rukou- 2x oxygenoterapie- 1x skupinový tělocvikNAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l)LZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU BĚHOUNEK A RADIUM PALACE.Na tento pobyt lze využít slevu 12% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

PRO ZDRAVÝ POHYB (8 dní / 7 nocí, nástup neděle - pátek) - 7x ubytování s bufetovou plnou penzí- 1x konzultace s fyzioterapeutem zaměřena na doporučení správných pohybových návyků- 1x radonová koupel- 1x podvodní masáž (celková)- 1x suchá uhličitá koupel - plynná- 2x klasická masáž (částečná)- 2x skupinový tělocvik- 2x skupinový tělocvik v bazénu- 1x solná jeskyně (láz. centrum Agricola - 45 min.)- praktická příručka Cvičení pro zdravíNAVÍC ochutnávka nejznámější minerální vody z Luhačovic - 1x Vincentka (0,7 l)LZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU BĚHOUNEK A RADIUM PALACE.Na tento pobyt lze využít slevu 12% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAXAČNÍ TÝDEN (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x radonová koupel- 1x perličková koupel- 1x bylinková koupel- 1x klasická masáž (částečná)- 1x suchá uhličitá koupel - plynná- 1x parafínový zábal rukouLZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU BĚHOUNEK A RADIUM PALACE.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

REGENERACE po COVID-19 (8 dní / 7 nocí, nástup neděle - pátek)- 7 x ubytování s bufetovou polopenzí- 1 x lékařská konzultace- 2 x cvičení s fyzioterapeutem (dechová rehabiltace)- 3 x solná jeskyně (popř. Solux)- 5 x oxygenoterapie- 3 x uhličitá koupel suchý – plynná- 2 x částečná masáž- 2 x nordic walking- 3 x inhalace (s Vincentkou)- pitná kúra (1 l Vincentky denně)LZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU BĚHOUNEK A RADIUM PALACE.Na tento pobyt lze využít slevu 12% pro pojištěnce zdrav. pojišťovny č. 111, 201, 205, 207, 209 a 211.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

TÝDEN NA HORÁCH (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování v hotelu Astoria s bufetovou polopenzí- 1x perličková koupel- 1x bylinková koupel- 2x klasická masáž částečná- 1 saunový důl a bazén (láz. centrum Agricola - 60 min)- 1x fitness (láz. centrum Agricola - 60 min)- 5x bazén (láz. centrum Agricola - 60 min)- zdarma zapůjčení holí pro nordic walking- zdarma úschovna kol a lyžíLZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU ASTORIA.

PROGRAMOVÝ POBYT č.6

ZIMNÍ DOVOLENÁ (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)- 6x ubytování v hotelu Astoria s bufetovou polopenzí - 2x bazén (láz. centrum Agricola - 90 min)- 1x bazén + saunový svět (90 min.) v lázeňském centru Agricola- 1x vstup do solné jeskyně (45 min) v lázeňském centru Agricola- 1x thajská masáž THAI CLASSIC (60 min.) v lázeňském centru Agricola- 1x mísa ovoce a lahev sektu Bohemia 0,7 l na pokoj pří příjezdu- 1x prohlídková štola Astoria- zdarma úschovna lyžíLZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU ASTORIA.

PROGRAMOVÝ POBYT č.7

WELLNESS ASTORIA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování v hotelu Astoria s bufetovou polopenzí- 1x bazén + saunový svět (90 min.) v lázeňském centru Agricola- 1x thajská aroma masáž (20 min.)- 1x prohlídková štola AstoriaLZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU ASTORIA.

PROGRAMOVÝ POBYT č.8

VALENTÝNSKÁ ROMANTIKA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s bufetovou polopenzí- 1x slavnostní večeře při svíčkách- 1x láhev sektu pro dva- 1x thajská masáž (60 min.)LZE ZAKOUPIT POUZE V HOTELU ASTORIA a RADIUM PALACE.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.