Lázně Jáchymov - pro zdravý pohyb

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Karlovarský kraj, Jáchymov
Název ubytování Lázně Jáchymov - pro zdravý pohyb
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 14 120 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Plná penze

Popis ubytování

První radonové lázně na světěLázně Jáchymov jsou známy svou tradicí a léčebným účinkem radonové vody. Radonová voda působí velmi dobře na lidský organismus. Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Nezpochybnitelným uznáním kvality je prestižní certifikát jakosti, který lázně získaly v roce 2001. Lázně Jáchymov nabízí komfortní ubytování a péči na vysoké úrovni.O jáchymovských lázníchProslulé hornické město si své místo v moderních dějinách vydobylo rozsáhlou těžbou vzácných rud jako je stříbro nebo cín. Ve zdejší královské mincovně se od roku 1519 razil stříbrný tolar, jenž dal jméno americkému dolaru. V té době Jáchymov (Sankt Joachimsthal) patřil k nejvýznamnějším městům v Evropě. Další významné období města započalo v polovině 19. století, kdy se v jáchymovských dolech začal těžit uran. Lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém údolí pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem (1244 m). S objevem radioaktivity a jejích léčebných účinků započala v roce 1906 historie lázní Jáchymov jako prvních radonových lázní světa. Jejich unikátnost je i v nádherné přírodě kolem a perfektnímu servisu. Lázeňská péče je tu na vysoké úrovni.Proč byste měli navštívit Jáchymovské lázně?Lázně Jáchymov poskytují léčbu i služby na špičkové úrovni. Radonová procedura ve formě celkových vanových koupelí má významný protizánětlivý a analgetický efekt a přináší pacientům dlouhodobé zmírnění bolesti. Radonové koupele podstatni zlepšují pohyblivost kloubů a zvyšují odolnost organismu, pozitivní ovlivňují hodnoty krevního tlaku a zlepšují prokrvení.Jaké onemocnění se lečé v lázních Jáchymov?onemocnění kloubů
specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
periferní nervový systém
vylepšuje stavy u nemocných cukrovkouTyp ubytováníHotel Radium Palace****


Luxusní lázeňský hotel RADIUM PALACE je postaven uprostřed nádherného lesoparku. Budova je secesní a působí velmi majestátně. Budova Radium Palace byla vystavěna v roce 1912 na popud Vídeňské akciové společnosti, v jejímž čele stál hrabě Arnošt Tarrouca, na místě původního hostince. Ve své době byl Radium Palace jedním z nejmodernějších lázeňských hotelů ve střední Evropě. Rekonstrukce a modernizace proběhla naposledy v roce 1995.
ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem.

Stravování probíhá ve 4 různých restauracích. Snídaně jsou organizovány formou bufetu, k obědu a k večeři je k dispozici studený raut a výběr z 5 teplých pokrmů, servírovaných obsluhou. Pro naše hosty nabízíme také „Modrou restauraci“, kde je způsob stravování á la carte. Hotelovým hostům i veřejnosti je pak k dispozici hotelová kavárna „Zimní zahrada“, kde podáváme čerstvé zákusky přímo od hotelového mistra cukráře. Vybrat si zde můžete ze široké nabídky kávy a dalších nápojů, případně si lze objednat menu z jídelního lístku.

Hotel Běhounek***


Hotel Ak. Běhounek leží ve svahu nad jáchymovským údolím, který od roku 1975 tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu. V letních měsících je hostům k dispozici i prostorná sluneční terasa s lehátky. Rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací prošel hotel začátkem roku 2009. Lázeňský hotel nabízí: širokou nabídku léčebných, relaxačních a wellness pobytů, možnost dokoupení dalších procedur a jejich cenově výhodných balíčků, dostupnost procedur i těžce postiženým, nepřetržitá zdravotnická služba. Všechny procedury jsou poskytovány přímo v hotelu.
Ubytování: Všechny pokoje mají balkon, koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitními programy, ledničku a telefon.
Strava: Snídaně, obědy a večeře se podávají ve dvou prostorných jídelnách formou bufetu


Hotelový komplex Curie***


Komplex Curie v lázních Jáchymov je velmi oblíbeným ubytováním.Nabízí veškeré služby pod jednou střechou. Jednotlivé domy jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby včetně lázeňské a lékařské péče, aniž by opouštěli budovu.
Vybavení pokoje: TV/SAT | Wi-Fi zdarma | telefon | minibar , trezor na recepci
Strava: Snídaně, obědy a večeře se podávají ve dvou prostorných jídelnách formou bufetu


Penzion Dalibor***Vila z roku 1930 je depandance patřící k lázeňskému hotelu Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. V roce 2011 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Budova má 4 podlaží. Výtah a spojení s hlavní budovou (Běhounek) pomocí krytého koridoru zvyšuje komfort ubytování na této depandanci. Vhodné pro pobyty s dětmi.

Ubytování: komfortně zařízené pokoje. Koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor.

Lázeňské služby: v hotelu Běhounek – lékař, radonové koupele a další lázeňské procedury; zdarma – rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool (denně 60 min. ve vyhrazeném čase dle volné kapacity); za poplatek – finská sauna

V hotelu Běhounek bufetovou formou v restauraci nebo formou à la carte v hotelové kavárněBALÍČEK PRO ZDRAVÝ POHYB na osobu zahrnuje:7x ubytování s plnou penzí
1x konzultace s fyzioterapeutem
1x radonová koupel
1x podvodní masáž (celková)
1x suchá uhličitá koupel - plynná
2x klasická masáž (částečná)
2x skupinový tělocvik
2x skupinový tělocvik v bazénu
1x solná jeskyně (45 minut, Lázeňské centrum Agricola)
praktická příručka Cvičení pro zdraví s jednoduchými cviky pro zlepšení kondicePovinný poplatekmožná lázeňská taxaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.