Lázně Jáchymov - Týden na horách

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Karlovarský kraj, Jáchymov
Název ubytování Lázně Jáchymov - Týden na horách
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 10 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

První radonové lázně na světěLázně Jáchymov jsou známy svou tradicí a léčebným účinkem radonové vody. Radonová voda působí velmi dobře na lidský organismus. Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody. Nezpochybnitelným uznáním kvality je prestižní certifikát jakosti, který lázně získaly v roce 2001. Lázně Jáchymov nabízí komfortní ubytování a péči na vysoké úrovni.O jáchymovských lázníchProslulé hornické město si své místo v moderních dějinách vydobylo rozsáhlou těžbou vzácných rud jako je stříbro nebo cín. Ve zdejší královské mincovně se od roku 1519 razil stříbrný tolar, jenž dal jméno americkému dolaru. V té době Jáchymov (Sankt Joachimsthal) patřil k nejvýznamnějším městům v Evropě. Další významné období města započalo v polovině 19. století, kdy se v jáchymovských dolech začal těžit uran. Lázeňské město Jáchymov leží v hlubokém údolí pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem (1244 m). S objevem radioaktivity a jejích léčebných účinků započala v roce 1906 historie lázní Jáchymov jako prvních radonových lázní světa. Jejich unikátnost je i v nádherné přírodě kolem a perfektnímu servisu. Lázeňská péče je tu na vysoké úrovni.Proč byste měli navštívit Jáchymovské lázně?Lázně Jáchymov poskytují léčbu i služby na špičkové úrovni. Radonová procedura ve formě celkových vanových koupelí má významný protizánětlivý a analgetický efekt a přináší pacientům dlouhodobé zmírnění bolesti. Radonové koupele podstatni zlepšují pohyblivost kloubů a zvyšují odolnost organismu, pozitivní ovlivňují hodnoty krevního tlaku a zlepšují prokrvení.Jaké onemocnění se lečé v lázních Jáchymov?onemocnění kloubů
specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
periferní nervový systém
vylepšuje stavy u nemocných cukrovkouTyp ubytováníHotel Astoria***


Hotel se nachází v Lázeňském městě Jáchymov v okrese Karlovy Vary s bohatou historií, díky které se ve městě a blízkém okolí nachází obrovské množství památek všeho druhu. Ani o sportovní vyžití zde nouze není. Můžete vyzkoušet nedaleké sjezdové či běžkařské tratě. Přibližně 3 km od hotelu Astoria se můžete svézt na sedačkové lanovce, která Vás sveze na Klínovec. 
Pokoje Komfort: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, pohodlným nábytkem, TV-SAT, internetem, telefonem a lednicí.
Pokoje Komfort plus: Tyto prostorné pokoje jsou vkusně zařízené světlým nábytkem (lůžko, skříň a psací stůl), telefonem, SAT-TV, Wi-Fi připojením k internetu, lednicí a moderní koupelnou se sprchovým koutem. Pokoje v harmonických béžových a pastelových tónech navozují příjemný pocit a dopřejí vám zaslouženého odpočinku.

Snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu restaurace U VodopáduBALÍČEK TÝDEN NA HORÁCH na osobu zahrnuje:7x ubytování s polopenzí
1x perličková koupel
1x přísadová koupel se zábalem
2x klasická masáž (částečná)
1x saunový důl a bazén (90 minut, Lázeňské centrum Agricola)
1x fitness (60 minut, Lázeňské centrum Agricola). 5x bazén (60 minut, Lázeňské centrum Agricola)
zapůjčení holí pro nordic walking
úschovna kol a lyží v hotelu AstoriaPovinný poplatekmožná lázeňská taxaZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.