Liblice - Hotel Zámek

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Název ubytování Liblice - Hotel Zámek
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
badminton, cykloturistika, pěší turistika, stolní hry, rybaření (za poplatek).V průběhu celého roku můžete navštívit různé akce pro veřejnost - Masopust, Velikonoce, Dětský den a další.

POZNÁMKA
Pes na pokoji je možný za příplatek (pouze depandance).

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, místní poplatky, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, výtah, hot. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, bar, vinotéka, letní zahrádka s výhledem do parku, sluneční terasa, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, solárium), zámecká zahrada s oborou s možností pikniku, knihovna, pronájem kol, pro děti - postýlka (zdarma), hřiště, hlídání dětí (za poplatek); konferenční služby, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje a dvoulůžkové apartmány na zámku (historické vybavení) a 1 až 3lůžkové pokoje v depandenci (moderní vybavení s vířivou vanou nebo sprchou a výhledem na zámek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), Wi-Fi (zdarma), TV, trezor, minibar, přípojka na internet.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.TIPY NA VÝLET: -Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)-hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady-Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO-Muzeum lidových staveb v Kouřimi-Tvrz MalešicTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.