Liblice - Hotel Zámek

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Střední Čechy
Název ubytování Liblice - Hotel Zámek
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 155 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
badminton, cykloturistika, pěší turistika, stolní hry, rybaření (za poplatek).V průběhu celého roku můžete navštívit různé akce pro veřejnost - Masopust, Velikonoce, Dětský den a další.

POZNÁMKA
ZÁMECKÁ OBORA do odvolání uzavřena z důvodu bezpečnosti. Hrozí nebezpečí pádu velkého množství stromů.Pes na pokoji je možný za příplatek (pouze depandance).

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, místní poplatky, parkování.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, výtah, hot. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, bar, vinotéka, letní zahrádka s výhledem do parku, sluneční terasa, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, solárium), zámecká zahrada s oborou s možností pikniku, knihovna, pronájem kol, pro děti - postýlka (zdarma), hřiště, hlídání dětí (za poplatek); konferenční služby, parkoviště.VYBAVENÍ POKOJŮZÁMECKÉ 1lůžkové pokoje DELUXE dobový nábytek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), 140 cm široké jednolůžko (možno i pro dva, druhý za cenu přistýlky), TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi;ZÁMECKÉ 2lůžkové pokoje SUPERIOR (prostornější, s kávovarem) a DELUXE (1. a 2. patro), dobový nábytek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi;ZÁMECKÉ 2lůžkové apartmány SUPERIOR dobový nábytek, velké prostory (2lůžkový pokoj s velkým předpokojem), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), možnost až 2 přistýlek, výhled na jižní terasu, TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi, jeden apartmán (Svatební) s dobovým krbem a výhledem do zahrady;Pokoje ve vedlejších budovách zámku (vše v uzavřeném dvoře) jsou rozdělené na východní a západní depandanci. Z té východní je krásný výhled na zámek, v západní jsou vítáni i domácí mazlíčci.DEPANDANCE 1lůžkové pokoje ECONOMY moderní vybavení, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, trezor, minibar, Wi-Fi;DEPANDANCE 2lůžkové pokoje ECONOMY moderní vybavení, některé s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, telefon, minibar, Wi-Fi;DEPANDANCE 3lůžkové rodinné pokoje ECONOMY cca 30-40 m2, moderní vybavení, dvoulůžko s předpokojem nebo jedním velkým pokojem, rozkládací pohovka (třetí lůžko), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, minibar, Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinacePoznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz. Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.