Loket - Hotely Císař Ferdinand, St. Florian, u Bílého Koně

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Ubytování Loket - Hotely Císař Ferdinand, St. Florian, u Bílého Koně
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 835 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
SNĚZ CO DOKÁŽEŠ Každé úterý a čtvrtek od 17:00 hodin se na terase hotelu Císař Ferdinand můžete zúčastnit otevírání slovanské podzemní pece. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR (nalézá se pod ochrannou známkou). V této peci se nejprve minimálně na tři hodiny rozdělá oheň. Topí se především břízou a bukovým dřevem. Šamotové cihly do sebe natáhnou horkost a selátko je poté naložené a podlité domácím pivem spuštěno na grilu na žhavé uhlí, celá pec se zakryje a šest až sedm hodin se „griluje“. Výhodou je nejenom lahodná chuť, ale i to, že na rozdíl od klasického grilování je sele hotové najednou a není třeba jej postupně odřezávat. Cena za osobu: 540,- Kč (nápoje extra).

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře – jednotné menu).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), vstup do pivovarského minimuzea a do muzea lázeňských pohárků, místní poplatek.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍST. FLORIAN: výtah, café restaurant. CÍSAŘ FERDINAND: stylová restaurace, vlastní pivovar s pivnicí, letní terasa, výtah, sauna, whirlpool, Wi-Fi (zdarma). U BÍLÉHO KONĚ: restaurace, konferenční místnosti, letní terasy, parking.VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje, 3lůžkové pokoje (hotel U bílého koně), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, TV-SAT. 4lůžkový rodinný pokoj, 2 samostatné ložnice (cena na vyžádání).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.TIPY NA VÝLET: -lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov-národní přírodní rezervace SOOS-Pivovarské muzeum v Plzni-Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura-Hornické muzeum v Plané-Svatošské skály – národní přírodní památka-Hrad LoketTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.