Lovochemie - Špindlerův Mlýn

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Název ubytování Lovochemie - Špindlerův Mlýn
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 300 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Penzion Lovochemie se nachází na okraji Špindlerova Mlýna na jihovýchodním svahu ve stráni, s výhledem na Labské údolí s přehradou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Jídelna, klubovna, bar, venkovní terasa, společenské hry, stolní tenis a fotbal.JEDNODUCHÉ UBYTOVÁNÍ. Nehlídané parkoviště u penzionu (léto), nebo hlídané centrální parkoviště ve Špindlerově Mlýně. V hotelu Clarion Špindlerův Mlýn (400 m) bazén a relaxační centrum (sauna, posilovna, solárium atd).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka Labská (600 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Vzdálenost z Prahy: 148 km, z Brna: 230 km, z Ostravy: 336 km.Autem po silnici č. 295, penzion v místní části Labská, po levé straně ve stráni.V zimě možnost parkování u hotelu Nico, nebo centrálním parkovišti Špindlerova Mlýna.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč penzion Lovochemie:- ubytování pro nenáročné, kteří si chtějí hlavně užít krásy Krkonoš- hned vedle lyžařského areálu LabskáKDE BUDETE SPÁT2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC. Jednoduché ubytování vhodné pro nenáročné.V případě nízké obsazenosti penzionu Lovochemie budou klienti ubytováni v hotelu Nico za stejných cenových podmínek.CELKOVÁ KAPACITA45 lůžekFORMA STRAVYPolopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍKrytý bazén v hotelu Clarion Špindlerův Mlýn (400 m).Vodní ráj v hotelu VOLAREZA (2,5 km) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (3,5 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a večeří den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.Při příjezdu je nutno se hlásit v hotelu NICO (400 m), po levé straně při odbočce z hlavní cesty.. Při nástupu na pobyt se hradí vratná kauce ve výši 300 Kč/pokoj na klíče od pokoje. Po vrácení klíčů bude částka vrácena.V případě nízké obsazenosti penzionu Lovochemie budou klienti ubytováni v hotelu Nico za stejných cenových podmínek.REKREAČNÍ POPLATEK30 Kč/osoba/denPOBYT SE ZVÍŘETEMV zimě NEPOVOLENOd 17.6.22 za poplatek 200 Kč/denPARKOVÁNÍZdarmaV zimě není možnost parkování přímo u penzionu (kvůli nepřístupnosti), je možné parkování u penzionu Nico (cca 400 m).

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.BONUSY ZDARMA- parkování- úschova lyží nebo kol- stolní tenis- odvoz zavazadelTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.