Lovochemie - Špindlerův Mlýn

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn
Název ubytování Lovochemie - Špindlerův Mlýn
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem od 1 830 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Penzion Lovochemie se nachází na okraji Špindlerova Mlýna na jihovýchodním svahu ve stráni, s výhledem na Labské údolí s přehradou.

VYBAVENÍ
Jídelna, klubovna, bar, venkovní terasa, společenské hry, stolní tenis a fotbal.JEDNODUCHÉ UBYTOVÁNÍ. Nehlídané parkoviště u penzionu (léto), nebo hlídané centrální parkoviště ve Špindlerově Mlýně. V hotelu Clarion Špindlerův Mlýn (400 m) bazén a relaxační centrum (sauna, posilovna, solárium atd).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka Labská (600 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Vzdálenost z Prahy: 148 km, z Brna: 230 km, z Ostravy: 336 km.Autem po silnici č. 295, penzion v místní části Labská, po levé straně ve stráni.V zimě možnost parkování u hotelu Nico, nebo centrálním parkovišti Špindlerova Mlýna.

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč penzion Lovochemie:- ubytování pro nenáročné, kteří si chtějí hlavně užít krásy Krkonoš- hned vedle lyžařského areálu LabskáUBYTOVÁNÍ2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC. Jednoduché ubytování vhodné pro nenáročné.V případě nízké obsazenosti penzionu Lovochemie budou klienti ubytováni v hotelu Nico za stejných cenových podmínek.CELKOVÁ KAPACITA45 lůžekSTRAVAPolopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.DÍTĚJedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA.Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍKrytý bazén v hotelu Clarion Špindlerův Mlýn (400 m).Vodní ráj v hotelu VOLAREZA (2,5 km) - krytý bazén (délka 25 m, šířka 12,5 m, hloubka 1,2 - 1,6 m, teplota vody 26 - 28 °C) s vodními atrakcemi - 6 m vysoký a 64 m dlouhý tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. AQUA PARK - Špindlerův Mlýn (3,5 km) - krytý rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tři tobogány včetně člunového tobogánu, malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní chrliče.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a večeří den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.Při příjezdu je nutno se hlásit v hotelu NICO (400 m), po levé straně při odbočce z hlavní cesty.. Při nástupu na pobyt se hradí vratná kauce ve výši 300 Kč/pokoj na klíče od pokoje. Po vrácení klíčů bude částka vrácena.V případě nízké obsazenosti penzionu Lovochemie budou klienti ubytováni v hotelu Nico za stejných cenových podmínek.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč / osoba / denPOBYT SE ZVÍŘETEMV zimě NEPOVOLENOd 18.6.20 za poplatek 100 Kč/denPARKOVÁNÍZdarmaV zimě není možnost parkování přímo u penzionu (kvůli nepřístupnosti), je možné parkování u penzionu Nico (cca 400 m).

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné menu.BONUSY ZDARMA- parkování- úschova lyží nebo kol- stolní tenis- odvoz zavazadelTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Otevření Petrovy boudy v Krkonoších je reálné Termín otevření Petrovy boudy letos 31. prosince považuje projektant objektu na hřebenech Krkonoš Vladimír Pöschl za reálný. Památkáři, jimž se podařilo prosadit podobu nové boudy, trvají na návratu mobiliáře z bývalé Petrovky, totálně zdevastované požárem z 1. srpna 2011.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.