Lucia - Veselí nad Lužnicí

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Veselí nad Lužnicí
Název ubytování Lucia - Veselí nad Lužnicí
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Lucia *** se nachází v centru města Veselí nad Lužnicí mezi řekou Nežárkou a Lužnicí. Za hotelem se nachází soutok těchto dvou řek, díky tomu se místu kde se nachází hotel říká ostrov. Veselí nad Lužnicí je známé písečnými jezery a přírodní rezervací písečných dun zvanou Česká Sahara. Díky výborné poloze s železničním uzlem je dostupnost osmi historických měst jižních Čech do 20 minut automobilem, vlakem, autobusem - vše do 30 kilometrů.Poloha je oblíbená pro cykloturistiku, vodáctví a jiné vodní sporty, včetně rybaření na jihočeských rybnících a řekách, turistiku a návštěvy hradů a zámků v okolí (Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Bechyně a další).V těsné blízkosti hotelu je půjčovna kánoí a raftů s kompletní službou odvozu od hotelu a sjezd z nedalekého Hamru zpět k hotelu, dále je ve městě půjčovna kol, půjčovna šlapadel, paddleboarding, surfing, možnost jízdy na koních.Od hotelu se můžete vydat po cyklistické stezce architektury blatského baroka Greenways. po naučné stezce kolem Veselských pískoven a na Borkovická blata, kde se nachází Borkovická naučná stezka s bohatou faunou a flŕou chráněných rostlin a zvířat.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace, Lobby salonek, dětský koutek, Wi-Fi, venkovní terasa, zahrada kolem hotelu pro relaxaci na dece či cvičení na čerstvém vzduchu, stolní tenis, úschovna kol a in-line bruslí. Zároveň je možné si pronajmout tenisový kurt, který se nachází přímo vedle hotelu. V blízkosti koupání, sportovní hala (fotbal, košíková, volejbal, plážový volejbal), Wake boarding cca 5 km, bowling cca 10 km.Wellness centrum - vířivá vana pro 6 osob, klasická finská „suchá“ sauna, parní komora, odpočinková místnost s lehátky, masáže, zábaly, rituály

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Veselí nad Lužnicí dále k hotelu 1,5 km po hlavní silnici směr Č. Budějovice.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Veselí nad Lužnicí - autobusová zastávka Kulturní dům (50 m).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici E55 do centra města, za mostem přes řeku - vpravo. Parkování u hotelu. Vzdálenost z Prahy: 118 km, z Brna: 192 km, z Ostravy: 366km.GPS 49°11'14.124"N 14°42'6.0500"E

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze (snídaně formou studeného a teplého bufetu, večeře dvouchodové menu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky a je s doplatkem na hotelu).

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Lucia Veselí nad Lužnicí:- hotel s wellness centrem v samém srdci Jižních ČechKDE BUDETE SPÁT2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkon nebo terasa.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA48 pokojů +1 apartmán, 111 lůžekFORMA STRAVYPolopenze (snídaně formou studeného a teplého bufetu, večeře dvouchodové menu) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky a je s doplatkem na hotelu).POBYT S DĚTMIJedno dítě do 3,99 bez nároku na lůžko s stravu ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍVeselské pískovny (1 km ) - písečná jezera.Vlkovské pískovny (1 km) - nádherná písečná pláž u jezera s písčitým podložím a sladkovodními mušlemi Slávkami, krásné koupání a opalováníJez na řece Nežárce ( 400 metrů)Jez Krkavec ( 1,5 km )Soběslav (cca 10 km), letní venkovní koupalištěV okolí rybníky, zde možnost rybolovu.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod v večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod poslední den pobytu.REKREAČNÍ POPLATEK21 Kč/os./denPOBYT SE ZVÍŘETEM250 Kč/denPARKOVÁNÍ0 Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SENIOR PLUS od 55 let, (6 dní / 5 nocí, nástup neděle)- 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře dvouchodové menu)- 4x oběd (1 chod nebo balíček na výlet, nutno hlásit předem)- 2x volný vstup do Wellness za pobyt (1 hod. dle časového plánu hotelu)- 1x káva nebo čaj se zákuskem - Wi-Fi- parkováníNELZE neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX LUCIA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře dvouchodové menu) - neomezený vstup do Wellness (po celou dobu pobytu)- 1x láhev vína v hotelové restauraci na uvítanou- 1x káva v hotelové restauraci (pro dospělé)- parkování- Wi-FiNELZE neobsazené lůžko v pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX LUCIA (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)- 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře dvouchodové menu) - neomezený vstup do Wellness (po celou dobu pobytu)- 1x láhev vína v hotelové restauraci na uvítanou- 1x káva v hotelové restauraci (pro dospělé)- parkování- Wi-FiNELZE neobsazené lůžko v pokoji.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.