Malý Val - Kroměříž

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Kroměříž
Název ubytování Malý Val - Kroměříž
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Penzion se nachází pár kroků od kroměřížského zámku. Kroměříž (cca 70 km východně od Brna a 45 km od Olomouce) - město historických památek, škol, umění a kultury je nazýváno "Hanáckými Aténami". Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku je zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO. Město je dějištěm každoročních hudebních festivalů, výstav, odborných konferencí, sympozií a kongresů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Recepce, restaurace s barem (široký výběr alko i nealko nápojů, čepované pivo značky Bernard, káva značky Pavin, v restauraci se nevaří), Wi-Fi internet, vertikální solárium, kosmetika a masáže, úschovna kol.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Kroměříže na hlavní nádraží (1,2 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Kroměříže na zastávku "Hlavní nádraží" (1,2 km).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Kroměříže, od kruhového objezdu na centrum, kolem budovy Gymnázia doleva na ulici Malý Val, zde je penzion. Vzdálenost: Praha - Kroměříž cca 270 km; Brno - Kroměříž cca 65 km; Ostrava - Kroměříž cca 118 km.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně. V penzionu se nevaří, možnost dalšího stravování v okolních restauracích.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel MALÝ VAL:• Kroměříž neboli "Hanácké Atény" je město plné kultury, historie, památek, koupání, sportu a programů po celé léto• penzion se nachází v blízkosti kroměřížského zámku• komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku je zapsán do seznamu světového dědictví UNESCOKDE BUDETE SPÁTa) 1 a 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, telefon, minibar, Wi-Fi,b) 2 - lůžkové apartmány se 2 dětskými přistýlkami (rozkládací sedačka), Spr.+WC, TV, telefon, minibar, Wi-Fi.Poznámka: Dětské postýlky nejsou k dispozici. Penzion nedisponuje pokoji/apartmány s balkonem.CELKOVÁ KAPACITA23 lůžekFORMA STRAVYSnídaně. V penzionu se nevaří, možnost dalšího stravování v okolních restauracích.POBYT S DĚTMIKat. a) Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým se snídaní ZDARMA.Kat. b) Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.MOŽNOST KOUPÁNÍMěstské koupaliště BAJDA (250 m) - dětské brouzdaliště, tenisový kurt a plážový volejbal. Krytý bazén (2 km).NEPŘEHLÉDNĚTEOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK10,- Kč/den/osoba (od 18 let)POBYT SE ZVÍŘETEM200,- Kč/denPARKOVÁNÍParkování na parkovišti za závorou (střeženo kamerovým systémem) 50,- Kč/auto/noc.Parkování v garáži 100,- Kč/auto/noc.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT V KROMĚŘÍŽI• ubytování se snídaní výběrem ze snídaňových menuBONUSY ZDARMA• Wi-Fi• úschova kol• 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocíBližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz .Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.