Maredis - Kořenov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory, Kořenov
Název ubytování Maredis - Kořenov
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 1 380 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Maredis se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, cca 15 km severně od Jablonce nad Nisou a cca 5 km od Harrachova.Okolí hotelu je ideální pro milovníky pěších tůr i cykloturistiky, v zimě jsou k dispozici běžecké tratě na Jizerské magistrále.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, venkovní i zastřešená terasa, společenská místnost, dětský koutek, Wi-Fi, venkovní bazén 16×8 m, privátní vířivka, infrasauna, volejbalové hřiště, stolní tenis, elektronické šipky, petanque, úschovna kol a lyží, parkoviště

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka Kořenov cca 200 m od areálu hotelu.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka dálkových autobusů 800 m, místní doprava zastávka "Žel. stanice" 200 m.Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Příjezd od Tanvaldu : Po sjezdu z Kořenova směrem na Harrachov je po 2km odbočka doleva na : Horní Polubný, vlakové nádraží Kořenov nebo Martinské údolí.Po cca 1 km příjezd k areálu Hotelu Maredis.Příjezd od Harrachova : Po přejezdu mostu cca 2km před Kořenovem odbočka doprava na : Horní Polubný, vlakové nádraží Kořenov nebo Martinské údolí.Po cca 1 km příjezd k areálu Hotelu Maredis.

Popis stravování

FORMA STRAVY Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč hotel Maredis:- dovolená na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš - koupání v hotelovém venkovním bazénu zdarmaKDE BUDETE SPÁTa) 2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi.Pouze 2 pokoje (1x3 a 1x4) mají balkon. Pokoje s balkonem pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje). Poplatek ve výši 100 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci. Obsazení 2 - lůžkového pokoje 1 osobou na dotaz.b) 4 - lůžkové bungalovy (chatky) s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, TV, internet, balkon, vytápění.V bungalovu jsou dvě dvoulůžkové ložnice v patře, v přízemí společná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a východem na balkon.Bungalovy jsou v bezprostřední blízkosti hotelu a hotelového bazénu.V bungalovu se v období 1.4. - 1.11. platí na místě příplatek za případné topení 200 Kč/noc.FORMA STRAVYPolopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍVenkovní bazén v areálu (16 x 8 m).Letní koupaliště Tanvald (11 km)AQUAPARK CENTRUM BABYLON Liberec (vzdálenost cca 35 km) - bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení, rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 19:00 hod. a večeří v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK20 Kč/nocPOBYT SE ZVÍŘETEM150 Kč/den - pouze v bungalovu.V hotelu nepovolen.PARKOVÁNÍZdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu.BONUSY ZDARMA- denně káva a čaj (v době 15:00 - 16:00 hod)- parkování- úschova lyží a kol- Wi-Fi- vstup do venkovního bazénu (letní měsíce)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

SENIOR PLUS od 60 let (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) v termínech 1.5. - 27.6. a 5.9. - 1.11.21 - 7x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu,- 5x obědový balíček na výlet (hlásit den dopředu),¨BONUSY ZDARMA- denně káva a čaj (v době 15:00 - 16:00 hod)- parkování- úschova kol- Wi-Fi- vstup do venkovního bazénu (letní měsíce)Lze realizovat pouze v hotelu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX V JIZERKÁCH (3 dny / 2 noci, nástup ST, ČT, PÁ)v termínech 05.04. - 20.06. a 08.09. - 01.11. - 2x ubytování s polopenzí - snídaně bufet a 3-chodová večeře: (polévka, hlavní jídlo, výběr ze 2 jídel, dezert nebo zeleninový salát), - 1x privátní vstup (60 min.) do hotelového wellness (vířivka a infasauna), - 1x láhev Bohemia sekt (Platí 1x pro pokoj), - 1x káva v hotelové restauraci, BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-FiLze realizovat pouze v hotelu.Cena je uvedena za osobu v plně obsazeném pokoji.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

RELAX V JIZERKÁCH (4 dny / 3 noci, nástup ST, ČT, PÁ)v termínech 05.04. - 20.06. a 08.09. - 01.11. - 3x ubytování s polopenzí - snídaně bufet a 3-chodová večeře: (polévka, hlavní jídlo, výběr ze 2 jídel, dezert nebo zeleninový salát), - 2x privátní vstup (60 min.) do hotelového wellness (vířivka a infasauna), - 1x láhev Bohemia sekt (Platí 1x pro pokoj), - 2x káva v hotelové restauraci, BONUSY ZDARMA- parkování- úschova kol- Wi-FiLze realizovat pouze v hotelu.Cena je uvedena za osobu v plně obsazeném pokoji.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.