Mariánská - Penzion Aninka

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Krušné hory
Název ubytování Mariánská - Penzion Aninka
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 585 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, šipky, venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), pískoviště, mini tělocvična, horolezecká stěna, paintball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání - v místním rybníku, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (4 vleky od 100 do 700 m od objektů, Boží Dar (6 km), Klínovec (10 km)), aquapark Ostrov (15 km).

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).

Popis stravování

vlastní (vybavená kuchyňka), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU (cca 2 minuty chůze). K dispozici je nedaleká restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍvenkovní posezení, úschovna kol a lyží, parkoviště, garáže (omezený počet).VYBAVENÍ POKOJŮApartmány pro čtyři až šest osob jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (koupelna s WC a sprchovým koutem) a vlastní kuchyňkou s ledničkou, elektrickým vařičem, dřezem a rychlovarnou konvicí. Každý apartmán je vybaven televizním příjímačem. Internet je dostupný ve všech pokojích přes Wi-fi i metaliku. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceKrušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.