Mariánská - Penzion u Rybníka

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Krušné hory
Název ubytování Mariánská - Penzion u Rybníka
Typ ubytování Penziony
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 450 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
stolní tenis, šipky, kulečník, 3 venkovní hřiště (nohejbal, volejbal), horolezecká stěna, paint ball, tenisové kurty (200 m), značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Krušnohorská magistrála), koupání v místním rybníku, letní venkovní dětský bazén, běžecké lyžování (Krušnohorská magistrála), sjezdové lyžování (v místě vlek pro začátečníky, 800 m od objektů lyžařský areál Náprava - 5 sjezdových tratí, umělé zasněžování, večerní lyžování, skibus z návsi na Neklid a Klínovec ZDARMA), sáňkování, bobová dráha dlouhá 600 m. Do 3 km; půjčovna kol, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fitness, masáže, jeskyně Důl. Do 16 km; fotbalové hřiště, kluziště, hrady a zámky, rybolov. Do 25 km; squash, golf.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek (100 Kč/noc).Vážení hosté, aby si hotel mohl udržet komfort ubytování v současné energetické situaci a přitom udržet ceny za ubytování, které drží už cca 10 let na stejné úrovni, vybavil každý pokoj/apartmán samostatným měřením elektrické energie, která bude účtována zvlášť dle skutečné spotřeby a aktuální ceny. Nebude Vás tedy omezovat topení, ale Vy sami si určíte jak si nastavíte teplo v pokojích a apartmánech. Cena za energii Vám pak bude po ukončení pobytu vyúčtována a započtena se zálohou na pokoj.

Popis stravování

vlastní (sdílená kuchyň), za příplatek polopenze/plná penze (snídaně - bufet, večeře - servírované), podávané v penzionu NA SLUNÍČKU. K dispozici je nedaleká restaurace s vynikající domácí kuchyní, vzdálena jen cca 5 minut chůze od penzionu. Po domluvě je možné stravování přímo v penzionu U Rybníka.Možnost dokoupení plné penze za 360,- Kč/osoba, polopenze za 240,- Kč/osoba a nebo snídaně za 120,- Kč.Dětská strava 70% z ceny dospělého.

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍspolečenská místnost s malým kuchyňským koutem s ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, 8 pokojů, každý má svou koupelnu a kapacita pokojů je 3 - 6 lůžek, celková kapacita 37 lůžek, salónek, bar, venkovní posezení, klubovna s TV, úschovna kol a lyží, trezor, dětský koutek, infra sauna, parkování přímo u objektů. Parkování je zdarma přímo před penzionem na vlastním parkovišti. Po domluvě možnost garážování motorek.VYBAVENÍ POKOJŮTřílůžkový pokoj, 3 lůžka, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma).Čtyřlůžkové pokoje, 4 lůžka, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma), 2 pokoje jsou bezbariérové.Pětilůžkové pokoje, 2 ložnice, 2 a 3 lůžka, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma).Šestilůžkový pokoj, 6 lůžek a palanda, vlastní sociální zařízení (koupelna s WC a sprchovým koutem), Wi-Fi (zdarma).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceKrušné hory tvoří souvislé horské pásmo táhnoucí se v délce přes 130km. Hřeben Krušných hor je přirozenou hranicí mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem Krušných hor je Klínovec (1244 m.n.m.).Co do výšky nemůžou měřit s jinými českými a moravskými masivy, mají spoustu jiných předností. V první řadě tu potkáte daleko méně turistů. Při svých toulkách – ať už pěšky, na kole nebo na běžkách – si tak můžete užívat vytoužený klid a kochat se rozmanitou krušnohorskou krajinou.A že je rozhodně co pozorovat. Tajemná rašeliniště, rozlehlé větrné pláně i hluboké lesy vonící po houbách a borůvkách. Ale nejen to. Díky své hornické historii skrývají Krušné hory celou řadu jedinečných technických památek. Můžete sestoupit do temného podzemí a na vlastní kůži se seznámit s prostředím, kde se psaly dějiny Krušnohoří. Nebo zůstaňte na povrchu a projděte se podél Blatenského příkopu, navštivte Vlčí jámy, poznejte odvrácenou tvář jáchymovských dolů při procházce Jáchymovským peklem.Magická horská krajina, drsná a romantická zároveň, čeká, až ji objevíte.Krušnohoří na seznamu UNESCO Hornický region Erzgebirge/Krušnohoří je prvním českým přehraničním souborem památek, který se dostal 6.7.2019 na Seznam světového kulturního přírodního dědictví UNESCO.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.