Mariánské Lázně - hotel Butterfly

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Mariánské Lázně - hotel Butterfly
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 375 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
V blízkosti hotelu se nachází například zámek Kynžvart, hrad Loket, zámek a hrad Bečov s unikátním Relikviářem Sv. Maura, město Plzeň nebo rodinný pivovar Chodovar. V Mariánských Lázních se koná také mnoho kulturních akcí a festivalů.Pro milovníky sportu je zde například mnoho kilometrů tras na cyklovýlety nebo na výlety na terénních koloběžkách. Zdejší příroda se také hodí pro pěší výlety. Nacházejí se zde naučné stezky v chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa nebo Geologický park Mariánské Lázně.

POZNÁMKA
Parkování auta - 24 hodin:Garáže do 4 nocí 320 KčGaráže od 5 nocí 220 KčMalé zvíře: 270 Kč / noc. Zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů.Děti 0 - 4 roky mají pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji se dvěmi dospělými osobami.

Popis stravování

dle výběru pobytu - snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně, obědy i večeře - bohatý bufet, koutek zdravé výživy).

Popis ubytování

Balíček 1Cena pobytu Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do hotelového bazénu a sauny.BONUS: sleva 15 % na oběd v restauracích Ensana hotelů (Nové Lázně, Centrální Lázně, Hvězda, Pacifik - nevztahuje se na nápoje a nabídku kaváren a lobby barů), sleva 15 % na procedury v Ensana hotelech, Ensana Marienbad karta výhodBalíček 2Cena pobytu Minirelax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, léčebné procedury (1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, pravidelné přednášky, kulturní programy a vycházky městem s průvodcem, Wi-Fi.Balíček 3Cena pobytu Minikúra (2 - 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), welcome drink, 1x léčebnou proceduru na noc, (např.: masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, pravidelné přednášky, kulturní programy a vycházky městem s průvodcem, Wi-Fi.BONUS při pobytu min. 6 nocí: vstupní základní a závěrečné lékařské vyšetření, závěrečnou lékařskou zprávu.Balíček 4Cena pobytu Imunity restart (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x oxygenoterapie, 2x inhalace), volný vstup do hotelového bazénu a sauny, Wi-Fi.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍBazén s vířivými proudy (32 °C, 12 x 6 m), whirlpool, sauna, fitness, koupele, masáže, kosmetické studio Beauty Comfort Zone, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, česká a mezinárodní kuchyně, restaurace La Fontaine, Café de Paris, lobby bar s letní terasou, pool bar.VYBAVENÍ POKOJŮPokoj Superior, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, některé pokoje jsou bezbariérové a některé mají balkón. Některé větší Superior pokoje je možno využít pro ubytování 2 dospělých a 2 dětí do 12 let.Pokoj Superior plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.Pokoj Junior suite, vlastní soc. zařízení (sprcha, fén, župany), SAT TV, psací stůl, telefon, minibar s mini lednicí, trezor, Wi-Fi zdarma, klimatizace, sada na přípravu kávy a čaje, některé pokoje mají balkón.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.V roce 2023 získaly Mariánské lázně prestižní status klimatických lázní a staly se tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice. Jako jediné se mohou pyšnit statutem člena UNESVO, Great Spa Towns of Europe.Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.