Mariánské Lázně - Sun Palace Spa & Wellness hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, Západní Čechy
Název ubytování Mariánské Lázně - Sun Palace Spa & Wellness hotel
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Hosté si mohou během pobytu užít: pěší túry na různé vyhlídky, lyžování (1000 m včetně půjčovny lyží), plavání, jízda na kole (půjčovny kol v okolí), pronájem koloběžek, Jezdecký klub Mariánské Lázně, provazový park, bowling, tenis, lukostřelba, přírodní park Prelátův pramen, golf (3000 m).

POZNÁMKA
Bohužel s ohledem na omezení ze strany města, není možné parkovat automobily v blízkosti hotelu. Personál hotelu Vás navede na nejbližší parkovací stání, které můžete využít za standardní poplatek (160,- Kč/auto/den v parkovacím domě).Pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě za poplatek (500 Kč/noc).

Popis stravování

snídaně (formou bufetu) nebo polopenze (večeře - servírované menu se salátovým bufetem: denní polévka, výběr z menu 5 hlavních chodů, salátový bufet, nabídka dezertů nebo ovoce). Na místě je možné dokoupit obědy podávané stejně jako večeře.Pokrmy jsou hostům připravovány dle tradičních receptur, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy jako součást léčebných a wellness programů. Restaurace je primárně uzpůsobena pro lázeňské hosty. Z toho důvodu je většina pokrmů velmi lehkých s minimem tuků a koření.

Popis ubytování

Balíček 1Cena pobytu Léčebný pobyt s dotací s polopenzí a 10 procedurami (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur za týden předepsaných lékařem, neomezený vstup do hotelového bazénu, pitnou kúru - pití mariánských léčebných pramenů, zapůjčení županu, Wi-Fi. Dítě 7-14 let 10 procedur týdně určených na základě prohlídky pediatra.BONUS: sleva 30 % na dokoupení extra procedur, 20 % sleva na thajské masáže.- MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. při pobytu na 6 a více nocí na vyžádání.Balíček 2Cena pobytu Rekreační - bez procedur (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), neomezený vstup do hotelového bazénu, pitnou kúru - pití mariánských léčebných pramenů, zapůjčení županu, Wi-Fi.Balíček 3Cena pobytu Stay & Relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 2x wellness procdeduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 30 % na dokoupené procedury, sleva 20 % na thajské masážeBalíček 4Cena pobytu Antistresový balíček (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 4x wellness procdeduru (1x Thajská masáž aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x oxygenoterapie (20 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu, zapůjčení županu, Wi-Fi.BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 30 % na dokoupené procedury, sleva 20 % na thajské masážeVYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍrecepce, výtah, klimatizace, restaurace, café Sun, Wi-Fi (zdarma), úschova zavazadel, lázeňské a wellness centrum (rehabilitační bazén a sauna, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž).VYBAVENÍ POKOJŮ1 a 2lůžkové pokoje Standard (12/17 m²), 2 lůžkové pokoje Superior (20 m²) a Deluxe (23 m²) a 2lůžkové Suite (36 m²), vlastní soc. zařízení (1 lůžkové pokoje - sprcha, většina ostatních pokojů sprcha i vana, WC, župan, pantofle), klimatizace, minibar, telefon, Wi-Fi (zdarma), SAT-TV, trezor. Pokoje Superior a Deluxe navíc: možnost přistýlky pro 1 dítě. Pokoj Suite navíc: obývací místnost s možností přistýlky až pro 2 děti. Všechny pokoje mají výhled na lázeňský park a kolonádu.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZápadní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.TIPY NA VÝLET: -lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov-národní přírodní rezervace SOOS-Pivovarské muzeum v Plzni-Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura-Hornické muzeum v Plané-Svatošské skály – národní přírodní památka-Hrad LoketTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.