Mikulášovice - Hotel Ron

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Česko, České Švýcarsko
Název ubytování Mikulášovice - Hotel Ron
Typ ubytování Hotely
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  DAEN Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: stolní tenis, v okolí - tenis, squash, kulečník, tělocvična, fotbalové hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, přírodní koupaliště Mikulášovice (700 m), krytý bazén Rumburk (15 km), aquapark Neustadt/DE (15 km), sportovní hala (200 m), sportovní areál (fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty - 800 m), bowling Vilémov (4 km), squash ŠLuknov (10 km), v zimě: sjezdové a běžecké lyžování (ski areál Horní Podluží - 20 km nebo Jedlová - 23 km nebo Sebnitz/DE - 10 km), v místě běžecké tratě propojené s trasami na německé straně.Cyklistika – V okolí Mikulášovic se nachází nespočet cyklistických tras. Na kole se můžete vydat do Českého Švýcarska, Krásné Lípy, Děčína, Lipové, Kytlice nebo i Rumburka a mnoho dalších. Informace o trasách si vyžádejte na recepci hotelu.

POZNÁMKA
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Popis stravování

snídaně (kontinentální rozšířená vč. teplých pokrmů).Za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd, večeře – servírované, výběr z menu). Hotel nabízí studené a teplé předkrmy, saláty, polévky, vegetariánské pokrmy, hotová jídla, těstovinové, rybí a další speciality, zmrzlinové poháry a dezerty).

Popis ubytování

Balíček 1Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, cenové zvýhodnění u pobytu min. 3 noci.VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍRestaurace, pivnice, bar, salónek, venkovní posezení, zahrada s venkovním ohništěm, klubovna s TV, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna kol a lyží, parkoviště (možnost parkování v uzamčeném dvoře).VYBAVENÍ POKOJŮ1-3lůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), lednice (možnost minibaru), TV, Wi-Fi.4lůžkové apartmány, s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, obývací pokoj, lednice (možnost minibaru), TV, Wi-Fi.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceNevíte kde prožít neopakovatelné chvíle plné odpočinku a uvolnění? Nemusíte projít celou Evropu, abyste našli místo stvořené pro Vaši vysněnou dovolenou. I u nás v Česku je několik takových míst. Jedním z nich je České Švýcarsko - země plná tajemství a nevšedního světa.Nádherné prostředí nedotčené přírody se rozprostírá při hranici s Německem. Krajina skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor, lesy táhnoucí se kam oko dohlédne. Vydejte se lesnými stezkami, vstupte do bájné říše skřítků, vil a loupežníků. V pradávných dobách vládli tomuto kraji, možná jsou zde i nyní.Ideální místo pro oddych a načerpání nových sil představují Národní park České Švýcarsko - jeden z nejvýznamnějších evropských turistických regionů. Přirozeně krásná země plná romantických zákoutí a přeplněná lidovou architekturou Vás přímo zve objevovat a poznávat tento kraj. Komu nestačí tradiční pěší turistika, může se věnovat cyklistice, golfu, dokonce jít na výlet lodí a plavit se v této nádherné chráněné oblasti republiky. Zveme Vás seznámit se s krajinou plnou skalních roklí, vyhlídek a podstávkových domů a věříme, že si zdejší kraj zalíbíte.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.