Montanie - Desná v Jizerských horách

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jizerské hory, Desná
Název ubytování Montanie - Desná v Jiz. Horách
Typ ubytování Resort
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Několikahektarový areál Montanie se nachází 5 km nad Desnou v přírodní krajinné oblasti Jizerských hor, na polosamotě přímo na břehu vodní nádrže Souš (která slouží jako zásobárna pitné vody pro Jablonecko a Liberecko). Montanie Resort je luxusní horské ubytování alpského stylu s bezprostředním kontaktem s jizerskou přírodouJe to ideální výchozí bod pro poznávání Jizerských hor (Jablonec nad Nisou 20 km), ale k Krkonoš (Harrachov 15 km). Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, cykloturistiku a běžecké lyžování. Přímo před resortem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.Veškeré stavby v resortu jsou příjemně rozptýleny v části areálu a podstatnou část areálu tvoří vzrostlý smrkový les.„Vášní Montanie Resortu je dřevo“Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Tři ubytovací objekty, šest rodinných srubů, rustikální restaurace, která oplývá více než stoletým dřevem. Panoramatická restaurace s překrásným výhledem na vodní plochu přehradní nádrže Souš, terasa, vinárna.Wellness: relaxační bazén s protiproudem, whirlpool, finská sauna (společná i privátní), pára, odpočívárna, wellness bar, venkovní sluneční terasa. Za příplatek masáže, Dále k dispozici: dětské hřiště a dětský koutek, půjčovna horských kol a běžek, multifunkční betonové hřiště, dětské a společenské hry.Vzhledem k tomu, že resort je v srdci Jizerských hor, uprostřed lesů a divoké přírody, berte prosím na vědomí, že pokrytí mobilního i datového signálu je zde téměř nulové.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Tanvaldu, odtud vlakem do Desná - Pustinská, zde přestup cca 400 m na autobus na zastávce "Desná - odb" a pokračovat autobusem na zastávku "Desná - Souš" (cca 900 m od hotelu).Nebo z Tanvaldu autobusem směr Vysoké v Jizerských horách, vystoupit na zastávce "Desná - Souš" (cca 900 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Tanvaldu, zde přestup na autobus směr Vysoké v Jizerských horách, vystoupit na zastávce "Desná - Souš" (cca 900 m od hotelu).Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM
Doporučeno pro motorizované klienty. Směr od Prahy na Mladou Boleslav, Jablonec nad Nisou, Tanvald, Desnou a podle ukazatelů směr přehrada Souš. Od centra Desné cca 3 km. Směr od Hradce Králové na Jičín, Turnov, Tanvald, Desná, dále podle ukazatelů směr Souš.Hotel leží přímo u přehrady.Parkování u hotelu

Popis stravování

FORMA STRAVY polopenzeformou bufetu. Možnost dokoupení večeří (výběr z menu o 3 chodech) za doplatek v CK a obědů (výběr z menu o 3 chodech)na místě .

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč Resort Montanie:- luxusní horské ubytování alpského stylu- klidná poloha u Soušské přehradyKDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkový pokoj MALÝ: v budově B, C a D, Spr.+WC, bidet, SAT/TV, kávový a čajový servis, fén, (24 m2)b) 2 - lůžkový pokoj STŘEDNÍ: v budově B, C a D, Spr.+WC, bidet, SAT/TV, kávový a čajový servis, fén, (27 m2)c) 2 - lůžkový pokoj VELKÝ s přistýlkou: v budově B, C a D, Spr.+WC, bidet, SAT/TV, kávový a čajový servis, fén, (32 m2)Srubové a rodinné apartmány pro 4 osoby na ověření (vč. ceny).FORMA STRAVYpolopenzeformou bufetu. Možnost dokoupení večeří (výběr z menu o 3 chodech) za doplatek v CK a obědů (výběr z menu o 3 chodech)na místě .POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma platí v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.MOŽNOST KOUPÁNÍhotelový relaxační bazén s protiproudem a vířivkou. Horské jezírko - pro otužilé - nefalšované, nikterak upravované horské jezírko s molem.Letní koupaliště Tanvald (8 km)AQUAPARK CENTRUM BABYLON Liberec (vzdálenost cca 30 km) - bazény a tobogány, unikátní adrenalinový space-bowl pro odvážné, skluzavky, romantické jeskyně, unikátní mořská akvária s mořskou faunou, whirlpooly (vířivky), vodotrysky a gejzíry, vodní a podvodní masáže, aquazorbing, relaxační zóna, bary pro občerstvení, rozlehlá terasa pro opalování s výhledem na horu Ještěd a Liberec.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:30 hod v den příjezdu.Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK15 Kč / osoba /nocPOBYT SE ZVÍŘETEM500 Kč / zvíře / nocPARKOVÁNÍzdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

OBJEVTE KOUZLO JIZERSKÝCH HOR (min. 5 dnů / 4 noci)- ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 hlavní jídel a bufetem polévka, dezert, salátový bar). BONUSY ZDARMA:- neomezený vstup do Wellness Spa- parkování- úschova vlastních lyží a kolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.